Як заповнювати візу в Литву. Як заповнювати документи для віз.

Для проїзду на територію Республіки Литва громадяни Росії повинні оформляти шенгенську візу . Крім документів, що підтверджують мету візиту, проживання в країні, фінансову спроможність і факт виїзду з Литви, кожен претендент повинен надати у візовий відділ заповнену анкету встановленої форми.
Інструкція
1
Скачайте форму анкети для отримання шенгенської візи в Литву. Вона доступна у форматі Word на офіційному сайті Посольства Литви в Росії в розділі «Документи, необхідні для оформлення візи». У тексті, який на литовській мові, знайдіть напис "pra? Ymo forma", пройдіть по посиланню. Заповнюйте анкету латинськими друкованими літерами розбірливим почерком.
2
Пункти 1-10. У кожному пункті анкети тонким шрифтом наведено переклад литовського тексту, дотримуйтесь цих підказкам. Перепишіть інформацію про вашу персону так, як це написано у вашому закордонному паспорті. Пункт 2 заповнюють тільки особи, що міняли прізвище, решта пишуть прочерк. Зверніть увагу, що якщо ви народилися до 1991 року, у пункті 6 потрібно писати "USSR" або "Soviet Union", ті, хто народився пізніше, пишуть "Russian Federation". У питаннях 8 і 9 достатньо поставити галочки. Пункт 10 заповнюється тільки в разі, якщо претендент візи не досяг 18 років.
3
Пункт 11. Його можна пропустити, поставте в графі прочерк.
4
Пункти 12-16 стосуються вашого закордонного паспорта. Спишіть дані зі сторінки з фотографією.
5
Пункт 17. Вкажіть контактний телефон та адресу електронної пошти.
6
Пункт 18. Якщо ви громадянин Росії, ставте галочку в полі «Ні». Якщо ви не є громадянином Росії, напишіть номер документа, що засвідчує ваше право проживання на її території.
7
Пункти 19 і 20. Напишіть найменування вашої посади. Якщо ви не знаєте, як вона звучить, скористайтеся онлайн-перекладачем або запитайте у відділі кадрів вашої організації. Уточніть також назва компанії англійською або напишіть латиницею так, як чується. Зверніть увагу на організаційно-правову форму підприємства, наприклад, «ТОВ» буде "LLC".
8
Пункти 21-30. Надайте інформацію, що стосується деталей вашої поїздки. У 26 пункті напишіть, коли і в яку країну за останні 3 роки вам були відкриті шенгенські візи. У питанні 27 ставиться галочка в полі «Ні», якщо з ваших пальців не знімали відбитки при оформленні шенгенських віз в попередніх поїздках.
9
Пункти 31 і 32 стосуються умов перебування в країні. Якщо ви їдете на запрошення, вкажіть інформацію про жителя Литви та адресу його проживання. Якщо ви будете зупинятися в готелі, напишіть її адресу та контактні телефони.
10
Пункт 33. Відзначте, хто буде оплачувати ваші витрати і яким способом ви провозите грошові кошти: готівкою, на карті або чеками.
11
Пункти 34 і 35. Ці графи заповнюють лише ті, хто має спорідненість з громадянами Європейського Союзу або Швейцарії.
12
Пункт 36. Поставте дату заповнення анкети і поставте свій підпис. Повторіть на останній сторінці в самій нижній частині.