Як взяти кредит на відкриття справи.

Далеко не у всіх охочих розпочати власний бізнес є достатні кошти для цього. В цьому випадку можна залучити інвестора або ж звернутися в банк для отримання кредиту . Останній спосіб кращий, якщо ви хочете володіти своїм бізнесом повністю самостійно.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. У ньому мають бути вказані не тільки необхідні суми, а й цілі, на які вони підуть, план розвитку компанії, а також передбачувані термін виходу на самоокупність. Завдяки грамотно складеного документу у вас підвищаться шанси на схвалення банком вашого проекту. Врахуйте в плані і вартість страхування майна і відповідальності по сплаті кредиту . Швидше за все, це стане обов'язковою вимогою фінансової організації.
2
Знайдіть банк, який готовий надати подібний кредит. Це буде непросто, так як більшість фінансових організацій кредитують тільки вже існуючі підприємства і фірми. Але такі програми є, наприклад, у Ощадбанку. Однак для участі в них позичальник повинен відповідати строгим умовам. Він повинен мати не менше 30% від суми, необхідної для початку підприємницької діяльності. Також бізнес повинен відкриватися по франшизі, тобто не повністю самостійно, а на основі покупки та розвитку технологій і бренду, вже створених іншою організацією.
3
Зберіть пакет необхідних документів. Залежно від банку він може відрізнятися, але до обов'язкових відноситься паспорт з постійною реєстрацією, військовий квиток для чоловіків, а також папери про реєстрацію юридичної особи або фізичної особи як індивідуального підприємця.
4
Передайте папери у відділення банку і заповніть анкету. Дочекайтеся рішення. Воно може займати від одного дня до тижня, в залежності від роботи перевіряє служби банку. При схваленні вашої заявки гроші будуть перераховані на ваш рахунок після підписання кредитного договору.
Зверніть увагу
При відмові в отриманні кредиту як підприємцю ви можете отримати гроші як фізична особа. Але врахуйте, що в цьому випадку сума може бути недостатньою для відкриття бізнесу - багато банків обмежують суму кредитування фізичних осіб мільйоном рублів або його еквівалентом у валюті.