Як готувати в глиняному посуді. при ккой температурі можна готувати в гліненной посуді.

Страви, приготовані в глиняній посуді , мають свій особливий, ні з чим не порівнянний смак. Не тільки запечене м'ясо і жульен, а й звичайні каші виходять в ній ароматними і дуже смачними. Готувати в такий посуді дуже просто, а завдяки великій кількості рецептів ви можете кожен день створювати кулінарні шедеври.
Інструкція
1
Перед приготуванням наповніть посуд холодною водою приблизно на 10 хвилин (новий посуд перед першим застосуванням обов'язково залийте теплою водою і ретельно потріть зсередини грубою щіткою). Після чого воду злийте, а в горщики, каструльку або чашки (залежно від того, що ви використовуєте) закладіть заготовки. Використовувати різні жири, воду і масло не обов'язково.
2
Злегка прогрійте газову, електричну духовку або російську піч і поставте в неї заповнену посуд, попередньо щільно закривши її кришкою (деякі зразки можна використовувати і в микроволновках). Пам'ятайте про те, що вона не повинна стикатися зі стінками. Уникайте і різкого перепаду температур. Ні в якому разі не ставте в духовку глиняний посуд з холодильника або морозилки, так як на ній можуть з'явитися як мікро, так і звичайні тріщини.
3
Поступово нагріваючи, доведіть температуру до 225 - 300 ° С і готуйте протягом 35-55 хвилин в залежності від того, яке блюдо ви вирішили зробити.
4
Після приготування почекайте, поки посуд повністю охолоне. Потім акуратно помийте її в теплій воді, використовуючи мінімальну кількість миючого засобу (тільки не хімічного). Якщо глина ввібрала запах їжі, і він не пропав після миття, прожарьте її протягом 10-15 хвилин в духовці. Якщо є можливість, для кожного типу продуктів (риби, м'яса, овочів і т.д.) використовуйте свій посуд.
5
Ні в якому разі не ставте ємності з глини на конфорки, так як вони можуть розколотися на частини, що небезпечно для вашого здоров'я. Виняток становлять грузинська глиняна сковорода «кеци» і російська «латка», які можуть використовуватися для смаження. Проте готувати в них треба вкрай акуратно: поставте на мінімальний вогонь, а потім збільшуйте його потроху. Готуйте при невеликому рівні нагріву.