Як поміняти ванну. Як поміняти стару ванну на нову відео.

Заміна ванни - операція не з легких. Необхідно спочатку демонтувати стару ванну, потім її винести, що не просто, адже важить звичайна чавунна ванна до 140 кг, одному тут точно не впоратись. Потім потрібно внести нову, підключити і встановити так, щоб вона не хиталася. Можна й не демонтувати стару ванну, а просто оновити її покриття або вставити акриловий вкладиш, але якщо ви хочете поміняти інтер'єр ванни, то можливий тільки перший варіант.
Інструкція
1
Перш, ніж демонтувати стару ванну, необхідно відключити її від каналізації, для цього розберіть слив, сифон і від'єднайте шланг або трубу від отвори-переливу. Всі процеси можна виконувати накидним гайковим ключем. Потім приберіть герметик і можете видаляти ванну з кімнати.
2
Підготуйте місце, зачистивши всі нерівності і прибравши будівельне сміття. Нову ванну розпакуйте, відкрутіть ніжки і заносите. Уже в ванній кімнаті поставте ванну на бік і прикрутіть ніжки. Поставте її в робоче положення акуратно, щоб не пошкодити кахель.
3
На нових ваннах, в тому числі і на чавунних зараз роблять регулятори висоти. З їх допомогою виставите ванну по рівню. Це забезпечить рівну навантаження на ніжки, бортики будуть рівні, а вода у ванній не буде накопичуватися.
4
Далі необхідно ванну приєднати до каналізаційного отвору. Якщо воно чавунне, то для з'єднання з сифоном буде потрібно гумова муфта. Далі гнучкою трубою або пластиковим відрізком діаметром 40 мм, якщо труба 50 мм, то потрібно перехідник 40 на 50. Обов'язково перевіряйте щільність з'єднання і герметизацію.
5
Щоб заземлити ванну, необхідно протягнути до неї заземлюючий провід (жовтого кольору) від щитка. Щоб підключити джакузі використовуйте підключення через УЗО. Розташовуйте дроти там, де їх ніколи не заллє водою.
6
Обов'язково герметизують стики ванни зі стіною. Якщо відстань велика, то його необхідно спочатку закласти цеглою, а краще залити монтажною піною. Потім безпосередньо герметизація. Для цього можна використовувати силіконовий герметик. Використовуйте його згідно інструкції і не забудьте прибирати всі краплі герметика, що потрапляють на кахель і ванну, поки вони не застигли. Інакше потім не зможете його видалити.