Як перешити чоловічу сорочку в блузку. Перешиваємо чоловічу сорочку.

Навіть класична сорочка може стати непотрібною або набриднути. Можливо, у неї обшарпаний комірець або з'явилася пляма, яка не виводиться ніякими засобами. Може бути, вона не підходить до нового костюму або чоловік просто не хоче її носити. Словом, причин для того, щоб переробити сорочку в що-небудь новеньке, може бути безліч. І способів зшити з неї елегантну блузку теж немало.
Вам знадобиться
  • - сорочка;
  • - нитки в тон;
  • - тасьма;
  • - білизняна гумка;
  • - приладдя для шиття .
Інструкція
1
Огляньте і приміряйте сорочку . Якщо вона просто набридла вашому чоловікові, але при цьому добре виглядає і сидить на вас не занадто вільно, її можна взагалі не перешивати. Підберіть відповідний краватку, який закриє застібку, і носите нову блузку з діловим костюмом.
2
З чималий сорочки зробіть блузу зі складками. В цьому випадку можна обійтися без викрійки. Відсіч комір і планку. Відріжте ту частину застібки, де були гудзики. Розширте горловину. Можна вирізати з картону півкільце, внутрішній діаметр якого дорівнює напівобхвату шиї, а зовнішній - на 5-7 см більше. Поєднайте внутрішній діаметр лекала з горловиною і обведіть зовнішній. Ображати верхні частини полички і спинки по наміченої лінії.
3
По центру полички ушийте підходящу по ширині тасьму. Вона повинна бути трохи довше самого виробу, щоб вставку можна було підігнути внизу.
4
Викроїте обтачку горловини. Вона являє собою 2 півкільця шириною 4-5 см. Довжина внутрішньої дуги дорівнює вірезу полички або спинки. Не забудьте залишити припуски на шви. Обробіть горловину. У вийшла кулиску вставте гумку.
5
Відріжте манжети і зашейте розрізи, якщо вони є. Підігніть і підшийте рукава, вставте гумки. Можна зробити прямі широкі рукави з мереживними вставками. Відріжте нижні частини приблизно на середині відстані між ліктем і плечем. Самі нижні фрагменти подгоните по довжині (манжети відрізаються в будь-якому випадку). Ушийте між частинами мереживні смужки або тасьму.
6
Деталі сорочки можна використовувати і просто як великі шматки тканини. Це зручно, якщо сорочка велика, а ви хочете зробити щось істотно меншого розміру, наприклад, сувору вузьку блузку. Розпоріть сорочку , виперіть та отгладьте деталі. Правило розкрою просте: кроіте деталі нової блузки з аналогічних. Взагалі намагайтеся використовувати те, що є, по максимуму. Можна до нової блузці пришити навіть значно більший за розміром комір. Розріжте його навпіл, приберіть стільки, скільки потрібно, і зшийте знову. Шов повинен виявитися ззаду. Можна також взяти вже оброблені манжети та кишені.
Корисна порада
Сорочку, яка підходить вам за розміром, можна перетворити на блузку, зробивши мереживну кокетку. Розпоріть виріб. Відріжте верхні частина полички і по них викроїте деталі кокетки, скажімо, з гіпюру. Змітайте і стачайте всі шви. Обробіть зрізи оверлоком. Якщо сорочка вам підходить, але вас бентежить розташування застібки - відсічі планку і ушийте замість неї блискавку.