Як виграти в КВН.

КВН - це не гра, а спосіб життя. Так вважають учасники цього відкритого руху. Саме тому однозначних рецептів для стовідсоткової перемоги або хоча б для виходу у фінал КВН не існує. Тим не менш, якщо все-таки розглядати Клуб веселих і кмітливих як гру, то, дотримуючись її правила, можна стати однією з провідних команд.
Інструкція
1
Ще на етапі формування команди визначте, на що здатний кожна людина, що бажає стати її учасником. Попросіть підготувати репризу, етюд, сценарій. Якщо з першого разу у нього не вийшло продемонструвати вам свої таланти, не відмовляйте йому. Можливо, це просто якийсь психологічний затиск, який з часом пройде.
2
Створіть згуртовану команду КВН . Навіть якщо ви збираєтеся зробити ставку на одного-двох найбільш яскравих учасників, не ущемляли в правах інших, відводячи їм роль безликих статистів на підтанцьовці. Не робіть з команди КВН театральну трупу. Приділяйте всім рівну увагу і вислухайте всі пропозиції. Проводьте якомога частіше «мозкові штурми». Записуйте найбільш вдалі жарти для майбутніх сценаріїв. Постарайтеся збиратися і поза репетицій.
3
Вирішіть, який імідж буде у вашої команди. Все має бути продумано до дрібниць: костюми в єдиному стилі (хоча це і не є обов'язковим), теми, на які ви будете жартувати, образ кожного з членів команди. Постарайтеся, між тим, не ставати передбачуваними, щоб не знудити глядачеві. Вас не врятують ні яскраві номери, ні іскрометні жарти, якщо ви не будете змінюватися протягом сезону.
4
Не вибирайте під час написання сценарію однотипних жартів. Використовуйте різні прийоми для створення комічного ефекту. Якщо для сезону або гри не призначена тема, придумайте свою концепцію для кожного конкурсу, щоб репризи не "підвисає», і глядачі змогли адекватно на них зреагувати. Завжди майте напоготові кілька варіантів сценарію.
5
Використовуйте маркери. Наприклад, якщо ви вибрали темою для репризи розмова водія і співробітника ДІБДР, достатньо буде стільця («автомобіля») для «шофера» і кашкети або жезла для «поліцейського». Велика кількість реквізиту та костюмованих персонажів на сцені (якщо це не передбачено завданням) відволікає увагу глядачів від того, що відбувається.
6
Слідкуйте за тим, чим займаються ваші суперники і команди з інших ліг. Звертайте увагу на те, які прийоми вони використовують і як на їхні виступи реагують члени журі та публіка. Але не намагайтеся їх наслідувати. Незважаючи на те, що в Росії та світі існує величезна кількість команд КВН , практично всі вони відомі знавцям жанру. Підхоплюючи чужі жарти і переймаючи стиль гри, ви не зможете далеко просунутися.
Зверніть увагу
Тримайтеся на сцені впевнено, а не самовпевнено. Всі команди знаходяться в рівному становищі, і кожна з них прагне до перемоги. Принижуючи своїх суперників, ви ризикуєте викликати невдоволення журі. А адже тільки журі має право вирішувати, хто гідний перемоги.
Здається, лише бабусям і дідусям можна не пояснювати, що ж таке КВН . Ні, не «Клуб веселих і кмітливих», заснований в 1961 році, а той самий «купив - включив - не працює», що вперше з'явився в році 1949. Йдеться про перший в Радянському Союзі народному телевізорі власного виробництва.
Винахід "Спосіб електричної передачі зображень на відстань» в радянських документах датувалось ще 1907 роком, але через революцію і двох світових воєн розробка телевізора, доступного будь-якому громадянину СРСР почалася лише в 1944 році в Ленінграді. Ще чотири роки знадобилося розробникам принципово нового пристрою для створення прототипу і наладки потокового проізводства.Заветние для мільйонів сімей букви КВН означають «Кёнігсон - Варшавський - Миколаївський» - це прізвища інженерів - основних творців першого масового радянського телевізора. Справедливості заради потрібно відзначити, що телевізори в СРСР були і до КВН . Приміром, в 1932 році в країні з'явився Б-2 - дивний пристрій з грізною назвою, екраном розміром з поштову марку, телефонним диском для перемикання хвиль і відсутністю динаміків. З 38-го у всіх партійних бонз в квартирах стояли ТК-1 - радянські телевізори, зібрані за американськими кресленнями та ліцензіями. Ще були і ВРК, і АТП-1, і 17ТН-1, але всі вони були дорогими, рідкісними і за межами Москви і Ленінграда практично недоступними. КВН став справжнім народним апаратом, всього за пару-трійку середньостатистичних зарплат доступним і робітникові, і колхозніце.Первие «балакучі ящики» з літерами КВН зійшли з конвеєра в місті Олександрівську Володимирській області в кінці 1949 року, а тому отримали офіційну назву КВН - 49. Народні гумористи тут же охрестили його «Купив - включив - не працює», і взагалі-то небезосновательно.Первий КВН виявився неймовірно примхливої і складної в налаштуванні штукою, що важить майже 30 кілограмів і містить в собі майже два десятка тендітних ламп. Брав він усього три канали, а розміри кінескопа становили всього 14 сантиметрів на 10,5 сантиметра! Зате дерев'яний корпус біля телевізора вийшов масивним і досить помітним в інтер'єрі. Ще більше місця в квартирах займали спеціальні лінзи, заповнені водою або гліцерином. Ці акваріуми працювали як звичайні збільшувальні скла і ставилися перед КВН для того, щоб екран став трохи більше - перед телевізорами збиралися не тільки сім'ями, а й дворами, комунальними квартирами, цілими деревнямі.Вскоре після КВН -49 на світ з'явився КВН -49-А, основними відмінностями з оригіналом за проханнями трудящих стали більш чіткий кінескоп і допрацьована схема електричного кола. Звук, правда, залишав бажати кращого. Так, доопрацювання за доопрацюванням, модернізація за модернізацією, заводи Радянського Союзу випустили цілих сім сімейств КВН . Потім були й інші телевізори. Повноправним наступником КВН вважається телевізор «Рекорд», що випускається і донині, але не з ним пов'язують телефікація всієї країни, і не їм так захоплювався товариш Сталін. КВН - родоначальник НЕ тільки сучасного масового телевізора, але і телебачення в цілому, оскільки без поширеності не було б і аудиторії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZzDk_8pQKYE