Як повернути гроші за лікування. форми заповнення декларації для соціального відрахування.

Усі працюючі громадяни сплачують до державного бюджету грошові кошти в розмірі 13% від суми свого доходу. При витратах на лікування , в тому числі дороге, можливо повернути частину грошей. Для цього складається декларація, при заповненні якої потрібно керуватися Податковим кодексом РФ. До декларації додається документація, перелік якої може змінюватися в залежності від регіону.
Вам знадобиться
  • - програма "Декларація";
  • - ліцензія медичної організації;
  • - договір з медичною організацією;
  • - квитанції на оплату медикаментів;
  • - рецептурні бланки на ліки.
Інструкція
1
Для підтвердження отримання платних медичних послуг запросите в установі, де ви пройшли лікування , копію ліцензії. Врахуйте, що цей документ завіряється синьою печаткою медичної організації. Ліцензія підтверджує право лікарні займатися платним лікування м пацієнтів.
2
При отриманні лікарських препаратів за рецептами збережіть рецептурні бланки, виписані лікарем, завірені підписом фахівця, печаткою медичної установи. Обов'язково зберігайте товарні, касові чеки на оплату медикаментів. Підтвердженням проходження платного лікування в стаціонарі є чеки, а також договір з лікарнею, в якому прописується вартість медичних послуг.
3
На фірмі, де ви здійснюєте трудову діяльність не менше півроку, зробіть запит довідки про доходи в бухгалтерії підприємства. В документі прописуються суми винагород за попередні шість місяців. Врахуйте, що прибутковий податок з заробітної плати має бути утриманий роботодавцем.
4
У програмі «Декларація» введіть завдання умов. Вкажіть номер інспекції, куди подається декларація. Напишіть в типі декларації 3-ПДФО. В ознаці платника податків відзначте пункт «інша фізична особа». Підтвердіть наявні доходи довідкою 2-ПДФО.
5
Впишіть свої персональні дані, реквізити паспорта, включаючи його серію, номер, код підрозділу. Вкажіть адресу своєї прописки, номер телефону (мобільного, домашнього).
6
Виберіть у відрахуваннях соціальний відрахування. Впишіть суму, витрачену на лікарські препарати, в поле «Лікування». Врахуйте, що урядом РФ затверджено перелік медикаментів, з яких можливо одержати відрахування. Якщо ліки входять в цей список, то 13% ви повернете. При отриманні платних медичних послуг в стаціонарі лікарні вкажіть розмір витрачених коштів в поле «Дороге лікування ».
7
Роздрукуйте декларацію. Передайте її разом з пакетом документів, заявою на надання вирахування в податковий орган. Протягом 4 місяців частина грошей надійде на ваш розрахунковий рахунок, вказаний в заяві.