Як автоматично відключати комп'ютер. Як скасувати автоматичне відключення комп'ютера windows 7.

Функція автоматичного відключення комп'ютера може виявитися корисною багатьом користувачам при необхідності покинути робоче місце в момент виконання певного завдання, Реалізація даної функції може бути здійснена штатними засобами ОС Windows і не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми» (для Windows XP). Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть утиліту командного рядка. Надрукуйте shutdown/? в текстовому полі інтерпретатора команд і підтвердіть запуск утиліти, натиснувши функціональну клавішу Enter.
2
Ознайомтеся з синтаксисом можливих команд і використовуйте три основних параметри для визначення властивостей потрібної дії: - s - вимкнення комп'ютера ; - t - проміжок часу до вимикання в секундах; - a - скасувати вимикання. тобто повний вид команди автоматичного вимкнення комп'ютера виглядає какshutdown -s -t колічество_секунд_до_виключенія.Подтвердіте збереження зроблених змін, натиснувши клавішу Enter (для Windows XP).
3
В операційній системі Windows версії 7 та ж процедура виконується по-іншому. Викличте головне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і надрукуйте команду shutdown з потрібними параметрами в текстовому полі рядка пошуку. Підтвердіть виконання обраної завдання, натиснувши функціональну клавішу Enter (для Windows 7).
4
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативного методу автоматичного вимкнення комп'ютера і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і розгорніть вузол «Службові». Виберіть розділ «Призначені завдання» та натисніть кнопку «Додати завдання».
5
Пропустіть перше вікно майстра планування завдань, натиснувши кнопку «Далі», і скористайтеся командою «Обзор» для вибору потрібної програми. Вкажіть shutdown.exe, що знаходиться в папці windowssystem32, і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі».
6
Надрукуйте ім'я завдання у відповідному рядку наступного діалогового вікна і застосуєте прапорець на полі обраної періодичності виконання. Натисніть кнопку «Далі» і заповніть всі поля в новому діалоговому вікні майстра. Вкажіть час і дату початку виконання завдання і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі». Введіть свій пароль адміністратора в черговому діалоговому вікні та застосуйте прапорець в рядку «Встановити додаткові параметри ...» в завершальному вікні майстра. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Готово».