Як вставити картинку в опис спільноти. Як зробити картинку в співтоваристві вк.

Вдало обрана картинка приверне увагу до вашого спільноті і збільшить число бажаючих в нього вступити. Зображення можна міняти, редагувати і видаляти. Тематична або просто красива картинка - це залежить тільки від профілю групи і вашого настрою.
Інструкція
1
Ви можете вставити картинку відразу при створенні спільноти або додати до вже існуючого, а також замінити, якщо вас не влаштовує стара. Майте на увазі, що замінити картинку в співтоваристві, яке створили не ви, швидше за все не вийде. Такі можливості є лише у керівників і творців групи.
2
Якщо ви тільки збираєтеся створити співтовариство (групу) «ВКонтакте», починайте з вашої особистої сторінки. Зайдіть в свій профіль і в меню зліва знайдіть «Мої групи». Якщо такого посилання у вас не видно, натисніть «Мої установки» - саму нижню кнопку.
3
На сторінці «Мої установки» ви побачите вкладку «Загальне». У першому списку («Додаткові сервіси») відзначте те, що ви хотіли б бачити в меню зліва - поставте галочку у віконці «Мої групи».
4
Поверніться на свою сторінку. Щоб створити нове співтовариство, пройдіть в розділ «Мої Групи» та натисніть на кнопку в правому верхньому кутку - «Створити спільноту». У вікні задайте назву співтовариства, а також виберіть зі списку підходящий тип групи.
5
Тепер ви повноправний господар своєї спільноти і можете робити з ним все, що завгодно. В рамках розумного, звичайно ж. Виберіть картинку для залучення уваги. Таку, щоб до вас йшли люди зі схожими інтересами або зацікавлені у співпраці з вами. Або те, що вам подобається, якщо ви не переслідуєте конкретних цілей і ваше співтовариство створене для знайомства і спілкування з однодумцями. Вибрали?
6
Через свою сторінку відкривайте розділ «Мої Групи» та обирайте зі списку ту, якою ви збираєтеся поставити картинку. У правому верхньому куті ви побачите напис «Завантажити фотографію». Натисніть на це посилання, і за допомогою спливаючого віконця поставте будь-яке зображення з тих, які є у вас в комп'ютері. Якщо ви хочете поставити картинку з інтернету, просто спочатку збережіть її на своєму жорсткому диску або флешці.
7
Якщо ви хочете замінити або видалити обридлу картинку в своїй групі, відкрийте групу через свою сторінку, як описано вище. В меню справа ви побачите кілька рядків: «Управління співтовариством», «Змінити фотографію» і т.д. Клікайте «Змінити фотографію» і тоді ви зможете легко видалити або замінити картинку.
8
Зверніть увагу, що ці та інші настройки спільноти (групи) будуть доступні всім керівникам. Якщо ви не хочете, щоб в створеному вами співтоваристві хтось мав право змінювати картинку, чи не призначайте керівників та/або розжалую вже наявних.