Як полагодити оперативну пам'ять. Як перевірити Як почен оперативку.

Оперативна пам'ять , або ОЗУ (оперативне запам'ятовує), служить для обробки поточної інформації. Технічно вона представляє електронну плату знапаяними мікросхемами пам'яті та іншими напівпровідниковими приладами (опору, конденсатори і т.д.).
Інструкція
1
Несправності ОЗУ можуть проявляти себе по-різному. Якщо при включенні комп'ютера не відбувається завантаження системи, і видаються повторювані звукові сигнали, це може бути помилкою пам'яті. Часті зависання або перезавантаження комп'ютера також можуть бути наслідком пошкодження ОЗУ.
2
Вимкніть системний блок від електроживлення. Відверніть стягують провини і зніміть бічну панель. Мікросхеми оперативної пам'яті дуже чутливі до статичної електрики. Перш ніж взятися за модуль ОЗП, доторкніться до батареї парового опалення, щоб зняти статику з рук. Відіжміть донизу засувки, що фіксують плату в слоті, і вийміть її.
3
Найпростіший випадок несправності цього пристрою - окислення контактів. Протріть їх звичайним ластиком, щоб зняти патину. Потім поверніть куточком лист щільного паперу і почистіть зсередини контакти слота.
4
Якщо після цієї процедури проблеми залишилися, можливо, причина в поганому паянні елементів пристрою. Для усунення дефекту можна використовувати монтажний фен. Прогрійте плату із зворотного боку, щоб закріпити припой.
5
Причиною несправності може стати відламався елемент. Уважно огляньте модуль. Якщо знайдете обламані «ніжки» -контакти, вивчіть маркування поряд з пошкодженням. Вона складається з букв латинського алфавіту і цифр. Знайдіть на платі напівпровідник, позначений такими ж буквами. Припаяйте справний елемент на місце пошкодженого.
6
Якщо контактні ламелі на платі серйозно пошкоджені, можна спробувати їх замінити. Для цього з іншого модуля («донора») акуратно зніміть ламелі з відрізком контактної доріжки. Накладіть ламель на пошкоджену ділянку і припаяйте доріжку паяльником з тонким жалом. Ламель приклейте до плати ціанокрілатом. Відремонтований таким чином модуль не варто більше виймати з слота, оскільки велика ймовірність нового ушкодження.