Як зробити каламутні фотографії чіткими. Як у фотошопі з каламутної фотографії зробити чітку.

Засобами графічного редактора Adobe Photoshop можна усувати деякі дефекти невдалих фотографій, в тому числі, розмитість знімків. Хороші результати досягаються різними способами.
Інструкція
1
Відкрийте вихідне зображення і продублюйте його поєднанням Ctrl + V. Всі зміни краще проводити на новому шарі, щоб невдалими діями не зашкодити знімок.
2
В меню Filter («Фільтр») у групі Other (Інші ») використовуйте High Pass (« Колірний контраст »). Підберіть таке значення радіусу, щоб контури зображення злегка проступали з-під сірої маски. Натисніть ОК і призначте для цього шару режим накладення Overlay («Перекриття»).
3
У тому ж меню Filter в групі Sharpen виберіть Unsharp Mask («нерізких контур») і за допомогою повзунків виставляйте відповідні значення Amount і Radius. Параметр Amount задає рівень впливу на малюнок, Radius - радіус, Treshold - захист дрібних деталей від впливу інструменту.
4
Якщо надмірно збільшити значення Amont, на зображенні можуть з'явитися артефакти. При завищеному рівні Treshold деталі будуть мати вигляд «пластмаси». Щоб контролювати зміни, поставте прапорець в чекбокс Preview («Попередній перегляд»).
5
Можна також використовувати опцію Smart Sharpen («Розумна різкість») з групи Sharpen. Для більш тонкої обробки зображення переведіть перемикач в положення Advanced (Додатково »). Встановіть різкість для освітлених і затемнених областей, використовуючи движки Fade Amount, Tonal Width, Radius.
6
Для підвищення чіткості та виразності фотографії можна застосувати інструмент Photo Filter («Фотофільтр»). Відкрийте Image («Зображення»), Adjustments («Властивості») і Photo Filter. Підберіть відповідне значення зі списку.
7
Натисніть Create new fill or adjustment layer («Створення нового заливочного або коригуючого шару») на панелі шарів і виберіть Photo Filter. Ви можете вибрати готовий фільтр зі списку або створити ваш власний. Для цього виберіть пункт Color і клацніть по кольоровому квадрату поряд з кнопкою. На палітрі кольорів відзначте відповідний відтінок.
8
Деталі переднього плану повинні виглядати більш чітко, ніж віддалені предмети. Натисніть Q, щоб перейти в режим редагування швидкої маски, і D, щоб встановити кольори за замовчуванням. М'якою кистю зафарбуйте передній план. Потім змініть основний колір на сірий і обробіть більш віддалені деталі, не чіпаючи задній план.
9
Знову натисніть Q. Навколо частини фотографії з'явиться виділення - воно захищене маскою. Чим темніше колір кисті, тим сильніше захист. В меню Filter виберіть Gaussian Blur («Розумієте по Гауса») і встановіть значення радіуса 0,5 px. Будуть розмиті вилучені предмети і, меншою мірою, деталі середнього плану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m1g88_8z9U8