Як заплести сталевий канат.

Навіть сталевий канат може обірватися, в такому випадку у вас може виникнути необхідність зробити на кінці петлю. Заплести сталевий трос можна самостійно, причому навіть в польових умовах. Для цього вам знадобляться лише прості пристосування.
Вам знадобиться
 • - розірваний сталевий канат;
 • - дріт;
 • - рукавички;
 • - викрутка;
 • - плоскогубці або пасатижі;
 • - кусачки;
 • - ножиці по металу.
Інструкція
1
Подбайте про те, щоб кінці троса були обрубані рівно. Якщо на кінці є загини, розплетіть і кожне пасмо ображати кусачками, ножицями по металу або іншими інструментами, які опиняться під рукою.
2
Розплетіть трос на пасма на 50-80 см від краю. Для того, щоб не пошкодити руки, перед початком робіт обов'язково надіньте рукавички.
3
Візьміть два пасма і відкладіть від НЕ розплітання краю відстань, рівну діаметру петлі. Крім того, додайте 1-2 см, так як в процесі плетіння розмір петлі трохи зменшиться. Загорніть пасма назад, щоб вони утворили петлю.
4
Обкрутити один з решти решт навколо двох переплетених пасом і сховайте кінчик. Інший кінець накручуйте в іншу сторону. Якщо можете, заплетене з цих трьох частин косичку, вплітаючи по черзі то одну, то іншу пасмо.
5
Візьміть третю пасмо і обмотайте навколо косички, потім вплетіть її в петлю, знову оберніть навколо коси. Таким чином вплітає все прути по черзі, пропускаючи кожен наступний назустріч попередньому.
6
Кінці прутів ховайте всередині коси. Наприкінці у вас залишиться дві стирчать пасма, які також необхідно засунути всередину - використовуйте для цього викрутку або пассатижи.
7
Якщо є можливість, затягніть отриману косу в декількох місцях хомутами. Хомути можна зробити зі сталевого дроту, відрізавши невеликі шматки, намотавши їх щільними кільцями і затягнувши кінці за допомогою плоскогубців. Кінчики дроту загніть і сховайте всередині коси.
8
Обмотайте отриману косичку ізолентою, щоб зробити петлю більш безпечною. Крім того, ізолента дозволить краще сховати кінці.
9
Для зміцнення троса всередину можна вплести додаткові троси або дріт. Щоб без проблем фіксувати трос, вплетіть в петлю корозахисна стропу, вони будуть являти собою одне ціле, а гак лебідки при цьому можна закріпити на вільному кінці корозахисною стропи.
Коса з вплетеній стрічкою - це можливість підкреслити індивідуальність, створивши власний неповторний образ. Досить включити трохи фантазії і можна самостійно придумати зовсім нову зачіску, адже способів заплести косу існує досить багато, і кожен з них можна вдосконалити, подстроив під себе.
Вам знадобиться
 • - стрічечки;
 • - гумки для волосся;
 • - шпильки або декоративні затискачі;
 • - в'язальний гачок.
Інструкція
1
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену знизу вверхДанная зачіска підходить для волосся середньої довжини. Скажіть дівчині, якій ви будете заплітати косу , нахилити голову вперед. Розчешіть волосся вниз і на потилиці у лінії росту розділіть їх на три тонкі прядки. До однієї з пасом приєднаєте стрічку і почніть заплітати французьку косу . У верхівки захоплювані пасма повинні мати максимальний обсяг. Решту волосся заплетене звичайної кіскою і закріпіть гумкою. Попросіть модель підняти голову і тримати її прямо. Підніміть косу вертикально і, починаючи рухатися від кінчика, акуратно укладіть її кільцями або в пучок. Закріпіть зачіску за допомогою шпильок або красивих затискачів.
2
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену по діагоналіЗачешіте волосся назад і на скроні виділіть невелике пасмо, не забувши розділити її на три рівні частини. До однієї з частин додайте кольорову стрічку і заплітайте французьку косу , починаючи від скроні і рухаючись до мочки вуха на протилежній стороні. Дійшовши до вуха, акуратно закріпіть косу невидимками або шпильками. Продовжіть плести косу по всій довжині волосся вниз, але вже рухайтеся в зворотному напрямку. Кінчик коси зафіксуйте гумкою. Дана зачіска виконується на довгому волоссі.
3
Коса з двох пасом з лентойРасчешіте волосся і зробіть на потилиці «кінський» хвіст. Розділіть його на дві рівні частини. Кожну з пасом перекрутите за годинниковою стрілкою, а потім акуратно обмотайте стрічкою. Включіть свою фантазію; ви можете обмотати стрічкою одну пасмо або ж дві відразу, а можете обмотати прядки абсолютно різними стрічками, підібравши найбільш вдале поєднання кольорів. Переплетіть пасма між собою джгутом і акуратно закріпіть гумкою. При бажанні отриманий джгут можна укласти кільцями навколо основи хвоста і закріпити шпильками, тим самим створивши оригінальний пучок.
4
Існує спосіб вплетення стрічки в уже готову зачіску. Даний метод вимагає особливої акуратності і терпіння. Стрічка акуратно просовується в заплетену косу за допомогою в'язального гачка і голки з великим вушком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxhTQYBkxfM