Як визначити статичний ip.

IP-адреса використовується для ідентифікації мережевого підключення. У перекладі з англійської мови IP-адреса (IP - InternetProtocol) означає адресу окремого комп'ютера в мережі по інтернет-протоколу. Більшість користувачів володіють динамічною IP-адресою, який при кожному виході в мережу може змінюватися. Існує ряд способів визначити точний номер адреси і дізнатися, чи є ваш IP статичним.
Інструкція
1
Визначити який IP-адресу ви використовуєте при підключенні до всесвітньої мережі можна звернувшись до документа про надання інтернет-зв'язку. Знайдіть договір, який ви уклали з провайдером, і прочитайте його уважно. У пункті «тип з'єднання» повинна бути вказана інформація про те, яку адресу вам надається при інтернет-з'єднанні: динамічний або статичний. Втім, номер статичної IP-адреси не завжди вказується в договорі.
2
Дізнайтеся IP-адресу, звернувшись безпосередньо до свого провайдера. Зателефонуйте або напишіть електронного листа до служби технічної підтримки фірми, яка надає вам доступ до інтернету, і попросіть надати інформацію про номер вашого статичної IP-адреси.
3
Скористайтеся засобами операційної системи Windows, щоб визначити свій IP-адресу. Для цього необхідно запустити програму «Налаштування протоколу IP для Windows». Увійдіть в меню «Пуск», виберіть у списку праворуч рядок «Виконати» і натисніть на неї.
4
Надрукуйте в віконці команду cmd і натисніть на кнопку «ОК». Розкриється файл cmd.exe, в командному рядку якого необхідно набрати ipconfig, а потім натиснути на клавішу Enter. Виконавши ці дії, ви побачите у вікні програми номер свого IP-адреси, номер маски підмережі та номер основного шлюзу для поточного з'єднання. Якщо у вас є статичний IP-адресу, його номер буде залишатися незмінним при всіх з'єднаннях.
5
Вивчіть властивості поточного з'єднання з мережею вашого комп'ютера. Для цього увійдіть у меню «Пуск» натисніть на рядок «Панель управління» і виберіть «Мережеві підключення». У вікні, клацніть мишкою двічі по значку з'єднання. В меню «Стан» виберіть вкладку «Підтримка», в якій ви дізнаєтеся номер свого IP-адреси, а також номери маски підмережі і основного шлюзу.