Як відкрити замок на тумбочці. Як витягнути ящик з тумбочки.

У тумбочок з висувними ящиками самий верхній з них зазвичай обладнується замком. Якщо від нього загубилися всі ключі, або їх замкнули в самому ящику, а дістати зберігаються речі необхідно, доводиться знімати верхню кришку. Після цього замок можна поміняти, а тумбочку - відновити.
Вам знадобиться
  • - стамеска;
  • - молоток;
  • - пассатижи;
  • - новий замок.
Інструкція
1
Переконайтеся, що тумбочка дійсно належить вам. Якщо це не так, утримайтеся від її розтину. Візьміть стамеску і підкладіть її в щілину між стінкою і верхньою кришкою. Акуратно підніміть останню легкими ударами молотка по стамесці.
2
Підкладаючи стамеску з різних сторін, рівномірно піднімайте кришку, поки вона не зніметься з виступаючих зі стінок круглих виступів. Не намагайтеся прискорити процес збільшенням сили ударів - виступи можуть зламатися і залишитися в кришці, що зменшить міцність тумбочки.
3
Знявши кришку, витягніть з ящика всі предмети і покладіть їх у надійне місце, наприклад, інший закривається шафа або ящик. Якщо ключі знаходяться в самому ящику, дістаньте їх. Якщо ж вони втрачені, за допомогою пассатижей виверніть внутрішню гайку замка. Зніміть замок і візьміть його з собою в господарський магазин або на будівельний ринок в якості зразка. Купите такий же замок .
4
Встановіть в тумбочку новий замок і закріпіть його гайкою. Чи не встановлюючи поки верхню кришку, випробуйте його в дії. Після повороту ключа за годинниковою стрілкою кнопка повинна вискакувати назовні разом з розташованою на ній замковою щілиною, і в цьому положенні ящик повинен висуватися. Якщо ж натиснути і зафіксувати кнопку, замок повинен перешкоджати висуванню ящика.
5
Розташувавши всю в'язку ключів від нового замка поза ящика, намажте краю стінок тумбочки (але не ящика!) По периметру клеєм, придатним для з'єднання деревостружкових плит. Накладіть кришку на виступи, а потім легкими ударами молотка по її краях рівномірно притисніть її, поки не зникнуть щілини. Не стукайте по ній занадто сильно, інакше можливе виникнення тріщин, що псують зовнішній вигляд виробу. Прибрати їх після цього буде неможливо.
6
Дочекайтеся повного висихання клею. Покладіть в ящик все знаходилися в ньому речі. Переконавшись, що всі ключі від ящика знаходяться зовні, засуньте ящик, а потім замкніть його натисканням на кнопку замка.
Зверніть увагу
Не намагайтеся розкрити чужу тумбочку без дозволу її владельца.Данная інструкція підходить не до всіх конструкцій тумбочок.