Як з'єднати два диски. Як додати віддалений розділ жорсткого диска.

Жорсткі диски - одна з найбільш затребуваних деталей в комп'ютері. Вони часто ламаються, згораю або просто перестають працювати. Найчастіше ми не звертаємо уваги на наявність або відсутність розділів на жорсткому диску. Але що робити, якщо вам потрібні 1-2 розділу, а на вашому вінчестері їх більше? Для цього потрібно з'єднати розділи на жорсткому диску. Робити це найкраще спеціальними програмами, а не штатними засобами операційних систем.
Вам знадобиться
  • Робочий ПК або Ноутбук
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Для збільшення швидкості протікання процесу з'єднання розділів, вам необхідно як слід очистити їх від непотрібних файлів і дефрагментувати їх. В ідеалі всі області, які беруть участь в склеюванні повинні бути порожні. Так що якщо у вас є можливість - скопіюйте всі важливі файли на інші носії і відформатуйте потрібні вам розділи. Примітка: цього можна не робити, але процес займе набагато більше часу (до 10 годин).
2
Скачайте і встановіть програму під назвою Paragon Partition Magic. Бажано використовувати версію не нижче восьмий. Запустіть програму і зайдіть у вкладки «Майстра» - «Інструмент» - «Об'єднання розділів». Тепер, слідуючи інструкціям, що додаються до кожного кроку програми, вибирайте потрібні вам розділи і натискайте "далі". Примітка: програма може проводити дану операцію тільки з розділами однакового формату (Fat32, Fat або NTFS). У разі, якщо формати розділів відрізнятимуться, деякі з них доведеться форматувати, навіть якщо вам цього не хочеться. Після завершення етапу створення плану для програми, натисніть на галочку «застосувати намічені зміни». Через деяких час ваш комп'ютер перезавантажиться.
3
Після перезавантаження не натискайте жодних клавіш, поки система сама не попросить вас взяти участь у процесі. Деякий час (1-10 годин) програма буде працювати в режимі DOS, після чого комп'ютер перезавантажиться, і процес з'єднання розділів жорсткого диска буде завершений.
Зверніть увагу
Перевірте наявність необхідних файлів перед форматуванням розділів.
Корисна порада
При роботі з ноутбуком обов'язково підключіть його до зарядного пристрою, не виймаючи акумулятор, на період всього процесу.