Як вставити шар в Фотошопі.

Програма Adobe Photoshop, що є найпотужнішим графічним редактором, дозволяє в процесі роботи створювати шари. Шар - окремий пласт, що допомагає не зіпсувати зображення, а редагувати його поступово, щоб згодом можна було внести зміни. Вміння створювати шари - найперший навик для роботи в Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте графічний редактор і створіть новий документ. Для цього натисніть вкладку File (Файл) і в ній New (Новий) або натисніть Ctrl + N. Задайте зображенню точні розміри, якщо це необхідно, натисніть Enter. Щоб відкрити вже існуючий документ, натисніть Ctrl + Щ. Увімкніть панель шарів клавішею F7, якщо в робочій області Photoshop немає палітри шарів.
2
Створіть шар за допомогою вкладки Layer (Шари). Натисніть напис New (Новий) в цій вкладці і потім Layer ( Шар ). У діалоговому віконці дайте шару назву в поле Name (Ім'я), змініть непрозорість (Opacity) або режим накладення (Mode). Якщо треба виділити який-небудь шар, визначте його колір в полі Color (Колір). Натисніть ОK. Шар з'явиться в палітрі шарів.
3
Натисніть на стрілку/стрілочку зі смужками у вікні роботи з шарами. Стрілка/стрілка з смужками знаходиться в правому верхньому куті. У меню, виберіть New Layer (Новий шар). У палітрі шарів натисніть на другу праворуч кнопку, ліворуч від маленького зображення сміттєвого кошика. Кнопка виглядає як аркуш паперу з загнутим куточком.
4
В даному випадку діалогове вікно не з'явиться, але шар створиться і матиме налаштування за замовчуванням. Фон шару буде прозорим, а режим накладення буде встановлений на Normal (Звичайний). Щоб перейменувати шар, двічі клікніть на Layer 1 ( Шар 1). Вдрукувати нову назву.
5
Щоб створити порожній шар без наповнення, натисніть клавіші Shift + Ctrl + N ,. Виберіть у діалоговому вікні необхідні параметри і натисніть ОK.
6
Щоб вставити копію шару (наприклад, фону), клікніть на шар правою кнопкою миші та натисніть Duplicate Layer (Дублювати шар). В поле Destination (Призначення) ви можете вибрати файл, відкритий в Photoshop, в який ви хочете вставити шар. Натисніть ОK.
7
Щоб вставити шар з одного документа на інший, розташуйте вікна з документами поруч. Клікніть на шар одного документа, щоб активувати його. Не відпускайте ліву кнопку миші. Перетягніть на другий документ і відрегулюйте положення шару.