Як включати звуки в КС. Як зробити так, щоб в скайпі були чутні звуки з комп'ютера.

Включення звуку в грі Counter Strike здійснюється стандартним методом введення консольних команд. А ось програвання музики через мікрофон потребують встановлення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Використовуйте стандартний метод консольних команд для налаштування параметрів звуку в грі Counter Strike: - hisound - для включення високоякісного звуку; - playvol - для завдання гучності відтворення демки; - s-2dvolume - для завдання максимального рівня 2D-звуку; - s-a3d - включення (1) і виключення (0) технології A3D: - nosound - відключення звуку.
2
Розкрийте папку cstrike, розташовану в SteamApps \ ім'я користувача \ counter-strike \ cstrike, для настройки музики через мікрофон і знайдіть файл з ім'ям autoexec.cfg. Відкрийте знайдений файл у програмі «Блокнот» і надрукуйте в першій строкеalias hiss-START "voice_inputfromfile 1; voice_loopback 1; + voicerecord; alias ToggleWAV hiss-STOP".
3
Перейдіть в наступний рядок і введіть alias hiss-STOP "voice_inputfromfile 0; voce_loopback 0; -voicerecord; alias ToggleWAV hiss-START" .Третья рядок повинен виглядати як alias ToggleWAV "hiss-START", а завершується документ рядком voice_fadeouttime 0. Збережіть зроблені зміни.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер додаток Half-Life Sound Selector (HLSS). Запустіть програму і розкрийте меню «Файл» верхньої сервісної панелі вікна програми. Вкажіть команду Options і натисніть кнопку Browse в діалоговому вікні. Виберіть папку cstrike і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку OK.
5
Запустіть гру і надрукуйте в консолі bind del "ToggleWAV" для використання цієї клавіші при зупинці музики. Завершіть роботу програми. Переконайтеся в тому, що потрібні аудіофайли збережені у форматі WAV або конвертуйте їх. Використовуйте «гарячі» клавіші для асоціації кожної обраної мелодії. Сенс цієї дії полягає в можливості зміни відтвореної музики в процесі гри одним натисканням клавіші.
6
Запустіть встановлене додаток HLSS і увійдіть в гру. Виберіть бажану мелодію, натиснувши призначену їй клавішу, і відтворіть її, натиснувши клавішу Del.