Як в документ вставити малюнок. Як вставити малюнок в компас.

Для ілюстрування або пояснення тексту документи доповнюють малюнками. Поліпшити зовнішній вигляд документа, помістивши в нього зображення, можна незалежно від того, чи працюєте ви з простим текстом або маєте справу з html-документом.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор, встановлений на комп'ютері.
Інструкція
1
Відкрийте текстовий редактор. Вставте в нього документ, який вимагає доповнення малюнком. Відзначте місце, куди необхідно вставити картинку, встановивши в нього курсор введення. Розкрийте вкладку верхнього меню «Вставка».
2
Якщо ви користуєтеся старою версією MS Word, клікніть на групу команд «Ілюстрації» і клацніть на кнопку «Малюнок». У новій версії Word кнопка «Малюнок» розташовується в меню «Вставка» без необхідності відкривати групу «Ілюстрації». В OpenOffice клікніть на напис «Вставка», наведіть курсор на «Зображення» і клікніть на «З файлу ...».
3
Після відкриття діалогового вікна «Вставити зображення» («Вставка малюнка») збережений на ваш ПК малюнок. Натисніть на клавіатурі Enter. Малюнок з'явиться у зазначеній області тексту.
4
Щоб змінити положення малюнка, перетягніть, утримуючи ліву кнопку миші. Змініть розмір за допомогою квадратиків або гуртків в кутах зображення. Змініть обтікання текстом, клікнувши правою кнопкою миші на малюнок і вибравши пункт «Обтікання».
5
Перетягніть у відкритий текстовий документ малюнок з веб-сторінки. Змініть розмір картинки і розташуйте по своєму смаку. Якщо просте перетягування з веб-сторінки неможливо, натисніть на малюнок правою кнопкою миші. Виберіть «Копіювати зображення».
6
Вставте картинку в документ: встановіть курсор в потрібну область тексту, правою кнопкою миші і виберіть "Вставити" або вставте сполучення клавіш Ctrl + V. При необхідності змініть розмір і положення.
7
Якщо ви редагуєте html-документ і хочете доповнити його малюнком, скористайтеся тегом , де image.png" - посилання на завантажений на фотохостинг (наприклад, radikal.ru) малюнок. Зверніть увагу, що закриває тег ставити не потрібно. Щоб розташувати малюнок ліворуч, скористайтеся тегом . Щоб малюнок знаходився праворуч, замініть значення «left» на «right».
8
Використовуйте html-редактор, щоб вставити малюнок в html-документ. Наводите курсор на керуючі значки панелі документа і чекайте появи спливаючого вікна. Коли у спливаючому вікні з'явиться слово «Зображення» клікніть на значок. Виберіть і вставте зображення, слідуючи підказкам вікна, що з'явилося. Там же виберіть центрування малюнка, якщо це необхідно.