Як вставити текст з буфера обміну.

Найчастіше під буфером обміну подразумевают системне сховище даних, в яке з будь-якої прикладної програми може бути поміщений текст, файл, зображення або якийсь інший об'єкт. Буфер обміну однаково доступний з будь-якої програми, тому активно використовується для «ручного» перенесення даних з однієї програми до іншої.
Інструкція
1
Після приміщення потрібного текст а в буфер обміну перейдіть у вікно того додатка, в якому відкрито редагований документ. Помістіть курсор введення в ту позицію текст а, куди слід вставити скопійований фрагмент, і натисніть сполучення клавіш Ctrl + V або Shift + Insert. Замість гарячих клавіш можна використовувати команду з кон текст ного меню - клацніть правою кнопкою потрібне місце в документі і виберіть у сплив меню команду «Вставити». В основному меню будь-якого текст ового редактора теж є така команда. Наприклад, в текст овом процесорі Microsoft Office Word для неї виділена найбільша кнопка в групі команд «Буфер обміну » на вкладці «Головна».
2
Вставку текст а з буфера обміну можна поєднати з операцією видалення елементів редагованого документа - це трохи прискорює роботу, якщо скопійованим текст ом треба замінити якийсь вже існуючий фрагмент. Для цього спочатку виділіть заменяемое слово, речення, абзац або будь-який інший ділянку редагованого документа і вставте вміст буфера обміну одним з описаних в попередньому кроці способів. Таким способом можна замінювати не тільки текст, а й, наприклад, картинки, впроваджені таблиці, об'єкти WordArt і т.д.
3
Деякі додатки вміють перехоплювати скопійовані в буфер обміну текст и і створювати з них цілі літописі. При необхідності користувач може вибрати і вставити потрібний фрагмент з цього списку. Головна перевага такого замінника системної пам'яті полягає в кількості одиниць зберігання - в буфер обміну ОС поміщається тільки лише останній скопійований об'єкт, а, наприклад, в буфері обміну Microsoft Office їх може бути 24 . Для доступу до панелі такого сховища в Microsoft Word клацніть маленький прямокутний значок правіше текст а назви групи команд «Буфер обміну » на вкладці «Головна».