Як швидко вивчити вірменський. Як вивчити вірменський за короткий час.

Вірменський - один з представників індоєвропейської мовної сім'ї. На нього говорять не тільки жителі Вірменії, але і деяких інших колишніх союзних республік. І завдання швидко освоїти вірменську мову непроста.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - навушники і мікрофон;
  • - клуби спілкування;
  • - газети;
  • - телефон;
  • - гроші на навчання.
Інструкція
1
Позначте чітко мета у вивченні мови, а також визначте точний обсяг, який ви хочете освоїти. Для когось швидким терміном вивчення буде півроку, а для когось - три місяці. Якщо у вашому випадку він дорівнює кільком місяцям, то більше розмовного базового курсу ви освоїти швидше за все не зможете. У кожному разі, запишіть у своїй робочої зошити точну дату, по досягненню якої вам потрібно вже говорити вірменською мовою.
2
Користуйтеся матеріалами сайту hayastan.com для самостійної роботи над мовою. Скачайте собі на комп'ютер самовчитель і почніть вивчати алфавіт і правила читання. Читайте по 30 хвилин в день прості тексти або книги вірменською мовою. Обов'язково виписуйте в день по 10-15 нових слів, а також транскрипції російською мовою до них. Повторюйте їх кожен ранок і вечір. Намагайтеся вивчати їх відразу напам'ять.
3
Приділяйте також не менше 1 години граматиці і прослуховуванню телевізійних передач вірменською мовою. Не звертайте уваги на те, що ви не можете зрозуміти більшу частину виступу диктора, а просто намагайтеся звикнути до нового мовному потоку. Це вам допоможе в майбутньому реагувати на мову співрозмовника.
4
Знайдіть викладача у себе в місті чи в інтернеті. Для прискорення процесу вивчення цієї мови вам в будь-якому випадку потрібен буде досвідчений лінгвіст, оскільки ви не завжди зможете зрозуміти, де допускаєте помилки. Почитайте відповідні оголошення в газеті або в мережі.
5
Вивчіть пропозиція від сайту yerkramas.org. Ви можете скористатися послугою навчання вірменської мови через скайп. Якщо у вас є мікрофон і навушники - це буде ідеальний варіант, оскільки вам навіть не доведеться їхати ні на курси, ні до Вірменії.
6
Пориньте в автентичну мовне середовище. Як тільки ви набрали необхідний лексичний мінімум в 500-600 слів, а також вивчили особливості граматики, почніть спілкуватися з носіями мови. Зрозуміло, ідеальним варіантом було б навчання в Єревані або в іншому місті Вірменії. Але ви завжди можете навчатися на «відкритих столах» або клуби спілкування цією мовою. Дізнайтеся, де вони проходять в місці вашого проживання, і почніть їх відвідувати якнайчастіше.
Корисна порада
Практикуйте спілкування, щоб закріпити всі набуті мовні вміння.
Вірменському мови виповнилося 16 століть. Датою відліку є винахід вірменського алфавіту. Це зробило мову письмовим, а значить, і літературним. Сьогодні в світі його використовують близько 6,4 млн осіб. Якщо ви хочете збільшити цю цифру ще на одну людину, почніть вивчати вірменську мову.
Вам знадобиться
  • Словники, підручник вірменської мови, книги і відео вірменською мовою.
Інструкція
1
Те, як швидко ви вивчите вірменську мову, залежить від декількох факторів. Перший з них - це ваша мотивація. Необхідно відповісти на питання, для чого ви хочете вчити іноземну мову. Всі відповіді можна розділити на дві групи. Можна вчити заради доброго знання мови. Тоді вірменську мову буде бажаною метою. А можна вчити для досягнення інших цілей. При цьому вірменський буде лише допоміжним засобом. Наприклад, тривалу подорож по Вірменії або навчання в освітніх установах цієї країни. Другий підхід, вважають психологи, набагато ефективніше і менш енерговитратний для організму.
2
Наступним чинником є можливість вашого занурення в мовне середовище. Вчити вірменську мову на території Вірменії значно простіше. Але й перебуваючи в іншій точці земної кулі ви зможете це зробити. Намагайтеся спілкуватися з носіями мови, слухати вірменську музику і дивитися кіно вірменською мовою з субтитрами російською. Робіть це не час від часу, а щодня.
3
Важливо підібрати відповідну вашим цілям методику вивчення вірменської мови. Виходите з того, якою формою мови ви плануєте користуватися частіше. Якщо письмовій, приділяйте велику увагу вивченню граматики. Вчіть напам'ять правила, робіть перевірочні тести і вправи. Переглядайте книги, газети і сайти вірменською мовою.
4
У разі необхідності освоїти усну мову приділяйте більше часу практиці спілкування і перегляду телевізійних передач на вірменській мові. Коли ви зрозумієте логіку побудови фраз, вам буде значно легше їх формулювати самому.
5
Пам'ятайте, що швидкість вивчення мови залежить від частоти занять і повторення пройденого. Перший час вам доведеться багато раз звертатися до одного й того ж матеріалу. Але по мірі вивчення мови потреба в цьому буде знижуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UPYfmYwFT7Q
Корисна порада
Заведіть собі зошит, в яку будете виписувати цікавлять вас слова вірменською та їх переклад. Перегортайте її в транспорті, в перервах між роботою чи навчанням, перебуваючи в пробках або чергах.