Як виділити ключові слова.

При складанні контенту для пошукових машин веб-майстру або копірайтеру необхідно враховувати, що користувач повинен отримати відповідь на своє питання в конкретній статті. Як правило, задається користувачем питання в пошуковій системі містить від одного до декількох ключових слів, які відображають зміст шуканого матеріалу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Статті для своїх небудь чужих сайтів можуть складатися за технічним завданням (ТЗ) або згідно з розробленим семантичному ядру. Семантичне ядро - це основа сайту, яка дозволить частіше з'являтися на сторінках пошукових систем. «Семантика» включає в себе запити різних категорій: низькочастотні (мала кількість переглядів), середньочастотні і високочастотні (велика кількість переглядів).
2
Для підбору або перевірки ключових слів, які будуть використані в тілі статті, скористайтеся будь-яким веб-агрегатором, наприклад, WebEffector. Для переходу на головну сторінку цього сервісу необхідно натиснути мишею за наступним посиланням http://www.webeffector.ru.
3
Введіть адресу свого сайту в першому порожнє поле. Введіть свій e-mail в друге порожнє поле. Потім вкажіть пошукові системи, засобами яких буде проводитися перевірка, і натисніть кнопку "Почати просування". Насправді, просувати свою інтернет-сторінку ви не будете, вам потрібно тільки зняти позиції з пошукових систем. У даній системі можливий аналіз без поповнення особового рахунку.
4
Далі вам буде запропоновано велику кількість варіантів ключових слів, які можуть вивести ваш сайт в "Топ-10 пошукових систем". Власне, за цим ключам можна складати статті та виконувати просування. Виділіть потрібні ключі і запустіть нову компанію.
5
Після вибору матеріалу необхідно вставити ключові слова або фрази в текст вашої статті, враховуючи їх логічне узгодження з текстом, а не тільки з пропозицією. Виділення ключових слів проводиться спеціальним інструментом Bold, який на панелі форматування відображений у вигляді стандартної кнопки із зображенням англійської букви "B".
6
Якщо в матеріалі будуть використані один або два ключових слова , періодично повторюється протягом усього матеріалу, рекомендується скористатися інструментом пошуку виразів. Для цього натисніть клавіші Ctrl + F, введіть потрібне слово і натисніть Enter. Шукані слова досить виділити курсором миші і натиснути відповідну кнопку.