Як вибрати папужки.

Папужки - це дуже милі і цікаві домашні вихованці. Дуже важливо правильно вибрати їх. Якщо ви вирішили придбати птицю, тоді необхідно знати кілька основних показників, на які звернути увагу.
Інструкція
1
Найкраще придбайте молодого папугу, так як він швидше освоюється в незнайомому оточенні, стає більш рухливим і веселим, швидше навчається. Але не купуйте маленьких пташенят і занадто стару птицю. Папужка повинен навчитися харчуватися самостійно, без сторонньої допомоги.
2
При виборі птиці зверніть увагу на її оперення. Пір'я повинні щільно прилягати до тіла папужки , не стирчати в різні боки. Деякі птахи можуть обскубувати себе. Дивіться, щоб не було слідів самоощіпа, лисин і пухових вставок. Погляньте на форму дзьоба, він повинен бути чистим і блискучим, без сколів, тріщин. Ніздрі чисті і сухі, без кірок і виділень. Клоаки не злипалися. Зверніть увагу на лапки птаха, вони повинні бути симетричними, на кожному пальці є коготок.
3
При покупці папуги дивіться на його колір. Оберіть птицю на свій смак, але врахуйте, що серед мовців хвилястих папужок найбільше птахів із зеленим забарвленням, але розговорити можуть особини інших кольорів. Добрими мовними здібностями зазвичай володіють самці. Постарайтеся вибрати папужки у якого живий і веселий погляд. Поспостерігайте, як він швидко і уважно вивчає всі навколо.
4
Подивіться за птицею, вона не повинна чхати, смикати головою. Папуга не повинен бути сонним, млявим. Очі у здорової птиці блискучі, повік не заліпшіе, без виділень з очей. Форма зіниць кругла.
5
Зверніть увагу на послід папуги. У здорової особини він щільний, не має смердючого запаху. Руху папуги повинні бути вільними, він повинен активно переміщатися в клітці, що не кульгати. Добре охоплює жердинку лапами. Шкіра на пальцях повинна бути чистою, без наростів і ущільнень. Черевце трохи втягнуто, що не відвисає.