Як в Опері відновити паролі. rКак в опері встановити пароль від контакту.

Функція автозаповнення паролів - зручний спосіб спростити роботу в інтернеті. Ця технологія підтримується всіма сучасними браузерами. Не є винятком і програма Opera. Але за певних обставин збережені паролі можуть бути втрачені. Відновити їх можна як засобами самого браузера, так і з використанням спеціальних програм.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть браузер Opera і перейдіть на сторінку, що вимагає введення втраченого пароля. Натисніть кнопку з символом ключа у верхній сервісної панелі вікна програми або скористайтеся поєднанням функціональних клавіш Ctrl і Enter.
2
До початку перезавантаження потрібної сторінки натисніть функціональну клавішу Esc і викличте контекстне меню рядка введення пароля кліком правої кнопки миші. Вкажіть команду «Проінспектувати елемент» і знайдіть рядок, що містить слово password у вікні. Розкрийте знайдений елемент подвійним кліком миші і змініть значення обраного параметра на text. Переконайтеся в тому, що в рядку введення пароля відображається втрачений пароль.
3
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Unwand, вільно розповсюджується в інтернеті. Запустіть встановлене додаток і вкажіть повний шлях до файлу wand.dat, що знаходиться вімя_діска: Documents and Settings \% имя_пользователя% Application DataOperaOpera (для Windows версії ХР і нижче) іліімя_діска: Users \% имя_пользователя% AppDataRoamingOperaOpera (для Windows версій 7 і Vista). Знайдіть потрібні паролі в діалоговому вікні програми Unwand, що містить повний персональний профіль користувача.
4
Скористайтеся ще однієї спеціальної програмою для відновлення забутих паролів браузера Opera - OperaRecovery Tool. Для цього завантажте архів цього безкоштовного додатку, розпакуйте його і запустіть виконуваний файл. Зверніть увагу на те, що установка програми не потрібно. Натисніть кнопку Load fom WAND.dat в головному вікні утиліти і знайдіть потрібні паролі в текстовому документі діалогового вікна програми OperaRecovery Tool.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4aG86SHftsc