Як в Фотошопі зробити засмаглу шкіру.

Основна проблема, з якою доводиться стикатися при імітації засмаги засобами Photoshop, полягає не у виборі відповідного способу забарвлення шкіри на знімку, а в тому, як обмежити сферу застосування ефекту. Для додавання засмаги цілком підійде залитий кольором шар, фільтр Channel Mixer або Hue/Saturation.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте знімок у графічному редакторі, застосувавши опцію Open меню File. За допомогою опції Solid Color групи New Fill Layer меню Layer створіть поверх зображення шар з заливкою. В якості кольору заливки виберіть будь-який відтінок коричневого. Якщо вибраний колір дасть не той результат, якого ви домагалися, клікніть двічі по піктограмі шару і виберіть з палітри інший відтінок. Накладіть заливку на оброблюване фото в режимі Overlay або Soft Light.
2
Ефект засмаги можна отримати, відрегулювати колір шкіри коректувальних шаром. Якщо ви віддаєте перевагу цей спосіб, накладіть на фотографію новий шар, застосувавши опцію Channel Mixer або Hue/Saturation групи New Adjustment Layer меню Layer.
3
При роботі з Hue/Saturation виберіть у полі Edit опцію Master. Зменшіть значення параметрів Hue і Lightness не більше ніж на десять одиниць. Якщо дозволяє якість знімка, збільште значення параметра Saturation на десять-п'ятнадцять одиниць. На фотографії з великою кількістю шуму збільшення насиченості кольору може привести до того, що шум стане ще помітніше.
4
Якщо ви створили коригуючий шар з фільтром Channel Mixer, виберіть опцію Red в поле Output Channel і збільшіть, орієнтуючись на стан шкіри на знімку, кількість червоного і зеленого в обраному червоному каналі.
5
Вимкніть видимість коректування шару і клацніть по фотографії. Застосувавши опцію Color Range з меню Select, відкрийте настройки інструменту виділення і клацніть по шкірі на знімку. Якщо виділеним виявився невелику ділянку, збільшіть значення параметра Fuziness або додайте до виділення інший колір за допомогою середньої піпетки. Увімкніть опцію Invert в налаштуваннях фільтра.
6
Увімкніть видимість коректування шару, клікніть на його масці і залийте її чорним кольором в виділеної області, скориставшись інструментом Paint Bucket. При вдалому збігу обставин ефект засмаги буде видно тільки на шкірі. Якщо результат корекції помітний на інших частинах знімка, зафарбуйте маску в цих областях чорним кольором, застосувавши інструмент Brush.
7
Об'єднайте шари документа опцією Flatten Image з меню Layer і збережіть фотографію за допомогою опції Save As меню File під назвою, що відрізняється від імені вихідного файлу.