Як поводитися на ковзанці.

Катання на ковзанах - прекрасна зимова забава, яка подобається дітям і дорослим. Але існують певні правила поведінки на льоду, яких треба дотримуватись. Щоб ви отримали справжнє задоволення від відпочинку, стежте за своєю безпекою.
Інструкція
1
Правильно одягніться. При активному катанні вам може стати жарко, а це може послужити причиною застуди. Речі вибирайте теплі, але в той же час такі, в яких не потієте. Не надягайте спідниці або плаття, оптимальний варіант - спортивний костюм.
2
Придбайте квитки на ковзанку, а також візьміть ковзани в оренду, якщо у вас немає своїх. Розмір черевиків не повинен бути занадто великим, інакше ноги будуть подворачиваться. Зашнуруйте ковзани якомога тугіше, але стежте за тим, щоб ступні не були занадто здавлені.
3
Катайтеся спокійно, по можливості уникайте зіткнень з іншими людьми. Якщо ви втомилися або у вас розв'язалися шнурки, вирушайте на лавку. Не можна сідати безпосередньо в зоні катання, так як вас можуть не помітити, що може привести до серйозної травми.
4
Дихайте носом, щоб уникнути застуди. Поки повітря рухається до легких через носоглотку, він зігрівається, відповідно шансів захворіти значно менше.
5
Якщо ви відчуваєте, що впадете, постарайтеся акуратно приземлитися на бік. У момент падіння відпустіть товариша, якщо ви катаєтеся в парі. Якщо ви отримали травму, повідомте про це адміністрації ковзанки або викличте швидку допомогу самостійно.
6
Слідкуйте за маленькими дітьми, а краще катайтеся недалеко від них. Поясніть малюкам, як поводитися на ковзанці . Нерідко діти починають грати, метушитися, що призводить до падінь.
7
Після того як ваш час мине, вирушайте в роздягальню. Якщо на вулиці мороз, а ви каталися на ковзанці закритого типу, трохи посидьте, щоб «охолонути», а краще сходіть в кафе і перекусіть.
Зверніть увагу
Не відвідуйте каток в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння - квиток вам не продадут.Не курите на льоду, за це вам загрожує штраф.Пріводіть з собою домашніх тварин теж запрещено.Прі недотриманні правил вас можуть попросити покинути каток раніше покладеного часу .