Як включити ТВ-тюнер.

Щоб плата ТВ- тюнера почала приймати телепередачі, недостатньо просто встановити її в комп'ютер і підключити антену. Необхідно подбати і про програмну частину, встановивши спеціальний додаток для управління прийомним пристроєм.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся операційною системою Linux, можливо, все необхідне для роботи з тюнером у вас вже є. Введіть в командний рядок команду xawtv. Якщо тюнер визначився системою, а сама програма Xawtv є, незабаром на екрані з'явиться невелике вікно, а в ньому - картинка, аналогічна тій, яка спостерігається на екрані ненастроєного телевізора.
2
Щоб налаштувати програму Xawtv на той чи інший телеканал, використовуйте клавіші з вертикальними стрілками. підстроювання в межах обраного каналу здійснюйте клавішами з горизонтальними стрілками. За допомогою правої кнопки миші можна вивести на екран контекстне меню для зміни налаштувань програми. У першу чергу, необхідно вибрати телевізійний стандарт (для Росії - D/K) і систему кодування кольоровості (для більшості каналів в Росії - SECAM). При неправильному налаштуванні буде відсутній звук або колір. Врахуйте, що систему SECAM деякі тюнери не підтримують - тоді дивитися без кольору доведеться всі телеканали.
3
При наявності в ядрі підтримки наявного у вас тюнера , але відсутності програми Xawtv скачайте її з наступної сторінки: http://linuxtv.org/downloads/xawtv/Еслі її інтерфейс вам не сподобається , скористайтеся більш сучасним додатком Tvtime: http://tvtime.sourceforge.net/downloads.php
4
У Windows найбільш раціонально використовувати для роботи з ТБ-тюнером програмний пакет, що входить в його комплект поставки. Для цього знайдіть в пакувальній коробці компакт-диск і запустіть розташований на ньому інсталяційний файл. Можна також зайти на сайт виробника тюнера і завантажити програму з нього. Порядок роботи з додатком залежить від його версії.
5
У разі придбання уживаного тюнера , а також якщо диск з програмою втрачений, а сайт виробника закрився, запустити плату в Windows можна за допомогою програми Kastor TV. Для цього скачайте її з наступної сторінки: http://www.kastortv.org/index.php? Page = download & langue = engЗапустів її, через меню Setup - Preferences виберіть модель тюнера , телевізійний стандарт і систему кодування кольоровості. Здійсніть автонастройку каналів, використовуючи пункт меню Channels - Channels list. Надалі перемикати налаштовані канали можна клавішами з плюсом і мінусом.
Зверніть увагу
Чи не торкайтеся одночасно оголеного телевізійного кабелю і корпусу комп'ютера, коли вони від'єднані одне від одного.