Як швидко навчитися грати на піаніно.

Щоб навчитися грати на піаніно , потрібно запастися незвичайним бажанням і терпінням на весь період навчання. Справжня гра на піаніно відрізняється від простого відтворення нот, хоча технічно неідеальна гра, але з душею, звучить краще, ніж твір, сповнений абсолютно, але без ентузіазму.
Інструкція
1
Посидючість - найголовніша якість для навчання на цьому музичному інструменті. Гра на піаніно займе максимум вашого вільного часу, вам доведеться затрачати колосальну кількість сил і енергії, але отриманий результат не зможе вас не порадувати.
2
Придбайте декілька компакт-дисків з фортепіанної музикою. Слухайте її якомога частіше, намагайтеся відтворювати її на слух. Цей навик допоможе вам визначати ноти, інтервали і акорди зльоту.
3
Вивчіть нотну грамоту. Головне - постійний контакт з інструментом. Грайте гами - рука повинна звикнути до клавіш. Після того як більш-менш стерпно вивчите ноти, переходьте до награвання простих мелодій - можна по піснярам. У них дана мелодія в для правої руки. Перший час грайте повільно, не женіться за результатом. Коли відчуєте впевненість в пальцях, постарайтеся зіграти відповідно до ритмом і темпом обраної вами піснею. Наступний крок - вивчіть акорди. Існує кілька видів акордів, але краще почніть з тризвуків.
4
Краще придбати свій особистий інструмент, який буде стояти в квартирі, і в будь-яку вільну хвилину ви зможете награвати на ньому різноманітні мелодії. Не завадить в роботі і метроном. За допомогою метронома ви будете виставляти ритм - краще почати з розміру "раз-два-три-чотири". Після засвоєння цього ритму прискорте гру до двох нот в один рахунок. Відпрацьовуйте цю вправу до переможного кінця, після чого переходите до більш складного.
5
Використовуйте анімовану програму гри на піаніно . Вона виглядає як відеоролик - на схематичною клавіатурі вказуються потрібні клавіші для відтворення мелодії. Їх послідовність можна просто візуально запам'ятати, а потім відпрацьовувати на піаніно . Звичайно, таким чином навчитися грі на піаніно в повному мірою неможливо, але вивчити пару улюблених мелодій вам під силу.