Як грати в футбол.

Футбол - безперечно, одна з найвідоміших і популярних спортивних ігор в сучасному світі. Що почався колись як розвага англійських аристократів, він у дуже короткі терміни завоював весь світ і любов всіх верств населення.

У нього грають і в дворах і на найбільших стадіонах. Він породжує шквал емоцій серед уболівальників. Мільйони людей відкладають всі свої справи, для того, щоб подивитися чергову трансляцію футбольного матчу.

Розглянемо головні принципи гри: Головне, це не боятися м'яча і глузувань товаришів по команді. Найвдалішим варіантом буде допомога справжніх друзів, які будуть надавати вам підтримку і не стануть насміхатися над невдачами. У такій згуртованої атмосфері все фінти і хитрощі будуть освоюватися набагато легше і в більш короткі терміни. Разом можна буде приділити увагу загальній фізичній підготовці, адже це один з основних факторів у навчанні футболу. Справжньому футболістові необхідно мати здорове серце, велику ємність легенів і міцні ногі.Перед кожній вашій тренуванням пробігайте кілька кіл навколо поля і добре розминайтеся. Потім, протягом десяти-двадцяти хвилин пасуйте м'ячик один одному. Після чого можна починати розпасовку в русі. Зробіть перепочинок і поділіться між собою на рівні за силою команди і проведіть часовий товариський матч. Максимальна реалістичність ігрового процесу, дозволить тобі бути впевненим в складних тактичних ситуаціях і не розгубитися. Так має виглядати приблизна програма вашої тренування. Пізніше, коли ваш рівень гри трохи підвищиться, поступово можна включати в заняття вивчення нових фінтів і тактик гри. Це швидко навчить вас відмінно володіти власним тілом і розвине хорошу координацію рухів. В комплексі, це допоможе грати в футбол на високому уровне.Так же не варто забувати і про теорію футболу. Якнайчастіше спостерігайте за грою улюбленої команди, стежте за поведінкою гравців на поле, запам'ятовуйте ефектні фінти і підкати. Потім, коли ви будете грати з друзями на поле, намагайтеся повторити їх і використовувати безпосередньо у самій грі. Так, навчитися грати в футбол у вас вийде набагато легше і швидше.

Якщо ви є шанувальником футболу і у вас є персональний комп'ютер, цілком можливо, що ви знайомі з різними футбольними симуляторами. Найбільш популярний з них - FIFA дозволяє користувачам битися через інтернет.
Вам знадобиться
  • - ПК;
  • - симулятор FIFA
Інструкція
1
Купіть ліцензійну гру FIFA. По-перше, ви тим самим позбавите себе від більшості глюків, яких дуже багато в "піратських" версіях, по-друге, ви зможете грати на офіційному сервері компанії EA Sports і, по-третє, зможете грати тільки з суперником, у якого точно така ж версія FIFA. А якщо у вас будуть дві різні «піратські» версії цієї гри, навряд чи вийде зіграти. Тому, не скупіться на ліцензію для гри FIFA.
2
Підключіть безлімітний інтернет. У разі якщо можливості вашого інтернету будуть обмежені, навряд чи ви зможете повною мірою насолодитися грою, так як з'їдає один матч досить багато мегабайт трафіку. Також переконайтеся, що швидкість інтернету дозволить зіграти матчі в мережі. Бажано, щоб вона перевищувала 512 кбіт/с. Мінімально допустимою швидкістю буде 256 кбіт/с.Не забудьте перевірити, що брандмауер дозволяє грі FIFA виходити в інтернет.
3
Активуйте свою диск. В головному меню виберіть кнопку «Гра по мережі». Далі вам запропонують ввести код з 20 символів. Якщо версія ліцензійна, а не піратська, то код буде матися всередині диска. Після активізації ключа вам буде запропоновано зареєструватися. Введіть свій нік, пароль і адресу електронної пошти. Після виконаної операції в розділі «Режими гри» вибираєте «Режими гри через інтернет» .Проще всього зіграти «Швидкий рейтинговий матч». Потрапляєте у вікно матчу і вибираєте клуб, за який бажаєте зіграти. Якщо ви не виберіть клуб, то будете грати за команду, що стоїть у вас за замовчуванням (та команда, яку ви обрали при реєстрації). Далі можете ознайомитися з суперником - його країною, рейтингом, кількістю перемог, поразок і нічьіх.Нажімаете на клавішу «Готовий до гри» і успішного матчу вам!