Як доставити вантаж.

В даний час реалізацією китайської продукції займаються багато російських компаній. Товарообіг між Китаєм і Росією дуже високий, тому як левову частку електроніки і побутової техніки на прилавках наших магазинів складає продукція з Китаю, який є одним з явних лідерів в області виробництва недорогих товарів. Ось чому проблема доставки вантажу з Китаю в Росію сьогодні настільки актуальна. Ця стаття також дасть вам загальну інформацію стосовно способів доставки вантажу .
Інструкція
1
Як без втрат і точно в строк доставити вантаж з Китаю в Росію. Звичайно, ви можете організувати перевезення самі. Але в цьому випадку вам доведеться вникати в тонкощі міжнародних перевезень, продумати оптимальний маршрут і підготувати необхідні для митниці документи.
2
Вам буде легше звернутися в спеціалізовану організацію, яка надає послугу експедирування вантажів, тобто, повного супроводу вантажу від початкового до кінцевого пункту призначення.
3
Більшість таких компаній пропонують наступні способи доставки вантажів: морський, залізничний, автомобільний і повітряний. Відносно Китаю використовують в основному так звані мультимодальні перевезення, що означає доставку одного вантажу різними видами транспорту. Наприклад, з морського транспорту вантаж переміщається на залізничний, а потім на автомобільний.
4
Якщо ж вантаж не відрізняється великими розмірами і вагою, зазвичай використовується один вид перевезень - авіатранспорт. За допомогою повітряних вантажоперевезень можна отримати китайські товари в найкоротші терміни. При цьому буде гарантовано дуже швидке оформлення товарів на митниці.
5
При виборі компанії, що займається перевезенням вантажів, слід звертати увагу на спектр надаваних послуг. Краще віддавати перевагу тій компанії, яка гарантує крім детального опрацювання маршруту, митного оформлення вантажу і доставки його до складу, ще й страховку вантажу , а також його диспетчерське супроводі протягом всього маршруту .