Як збити вершкове масло. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Добре збите вершкове масло - основа пишною здоби і смачного масляного крему. Для того щоб масло при збиванні стало по-справжньому повітряним, дотримуйтеся наступних порад.
Вам знадобиться
    • миска з високими краями;
    • дерев'яна ложка;
    • віночок;
    • міксер.
Інструкція
1
Перш ніж збивати вершкове масло , необхідно зробити його м'яким. Дістаньте необхідну кількість продукту з холодильника і залиште його на годину-півтори при кімнатній температурі. Потім перевірте: якщо при слабкому натисканні на поверхні залишається ямочка, значить, масло готово для збивання.
2
Розріжте масло на невеликі кубики зі стороною близько 1,5-2 см. Помістіть кубики в керамічну або скляну миску з високими краями. Можна збити масло вручну. Для цього змішайте шматочки за допомогою великої дерев'яної ложки в однорідну масу, після чого починайте потроху додавати цукор або згущене молоко і інтенсивно круговими рухами збивайте суміш віночком. Якщо масло стало занадто теплим, слід охолодити його, помістивши миску з кремом в широке блюдо, наповнене холодною водою. В крайньому випадку, можна поставити масло на кілька хвилин у холодильник, а після продовжити збивання. Коли суміш придбає білий колір і збільшиться в об'ємі в два рази, крем готовий.
3
Швидше збити масло можна за допомогою міксера. Використовуйте для цього насадку у вигляді рамочки. Опустіть її в блюдо з масло м і починайте збивання на самій низькій швидкості. Якщо шматочки масла з'єдналися в єдиний ком, збільште швидкість до середньої і розбийте його. Після 3-5 хвилин збивання можна вводити в вершкове масло цукровий пісок або згущене молоко. Робити це необхідно поступово і акуратно, тому що якщо ви додасте весь обсяг цукру відразу, розчинити його буде дуже важко. Збивайте суміш після введення добавок ще 7-10 хвилин. Як тільки масло стане білого кольору і буде лягати хвилястими і пишними шарами, а також помітно збільшитися в обсязі, масляна суміш готова.
4
Якщо ви хочете отримати збите масло різного кольору, можна забарвити його харчовими барвниками, ягідним сиропом або буряковим соком. Такий яскравий крем стане прикрасою будь-якого десерту.