Як в Фотошопі вирізати шар. вирізати квадратомв фотошопі.

Для роботи в графічному редакторі Photoshop дуже важливо поняття « шар ». Шари можна представити як віртуальні поверхні, на яких розміщена графіка. Шарів може бути скільки завгодно, можна їх створювати і видаляти, міняти їх місцями і створювати з декількох один. Уміння вирізати шар - один з основних навичок для успішного редагування зображень.
Інструкція
1
Відкрийте документ, в якому міститься шар або кілька шарів. Розгорніть палітру з шарами, якщо вона згорнута. Зверніть увагу на смужку внизу палітри зі значками сміттєвої корзини, інь-Яня, fx та інших. Клікніть на шар , який необхідно вирізати. Натисніть на клавіатурі Del.
2
Якщо нічого не сталося, перетягніть шар на сміттєву корзину в смужці зі значками. Якщо і це не допомагає, відкрийте вкладку Layer (Шари), слідом Delete (Видалити) і клікніть на Layer (Шар). Шар буде видалений, іншим словом - назавжди вирізаний з документа.
3
Відкрийте зображення, містять один і більше шар . Виріжте верстви, тобто зробіть їх невидимими, доступними для редагування, але не впливають на саме вихідне зображення. Спочатку розгляньте палітру шарів. Зліва від шару ви побачите квадратик, в якому стоїть очей. Він означає, що шар бачимо. Клікніть в квадратик, щоб прибрати очей. Шар стане невидимим, тобто вирізаним.
4
Якщо вам треба вирізати шар із зображення, щоб зробити його копію, відкрийте картинку. Виділіть область за допомогою Marquee Tool (Прямокутна область) або натисніть кнопку B (англ). Клікніть на вкладку Layer (Шари), відкрийте групу New (Новий) і клікніть на Layer via Copy (Скопіювати на новий шар ). Замість цього можна також натиснути Ctrl + J або клікнути всередину утвореного раніше виділення правою кнопкою миші і в що випав контекстному меню вибрати Layer via Copy.
5
Завантажте в Photoshop файл. Виділіть за допомогою інструменту Marquee Tool необхідну область. Клацніть на розділ Layer в верхньому меню, щоб розкрити його. Далі виберіть New і клікніть в меню на Layer via Cut (Вирізати на новий шар ).
6
Область буде вирізана з документа на новий шар , створивши прозору область в самому файлі. Також ви можете використовувати «гаряче» поєднання Ctrl + Shift + J або натиснути правою кнопкою миші всередину виділення і вибрати відповідний пункт.
Корисна порада
Якщо вам необхідний прозорий фон в якості заднього плану, зберігати файл необхідно в форматах .png" або.gif".