Як повернути стандартні значки. Як повернути оригінальні іконки та значки windows 7.

Значки , використовувані в операційній системі Windows для швидкого доступу до файлів, прикладним програмам і системним компонентам, є частиною графічного інтерфейсу ОС. Як і інші елементи оформлення їх можна змінювати або взагалі прибирати з інтерфейсу. Іноді ці зміни заводять в таку точку, в якій виникає питання, як би все повернути в початковий стан.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7 або Vista.
Інструкція
1
В документації ОС Windows «стандартними значками» називають обмежена кількість іконок робочого столу, які відносяться до компонентів системи «Мережа», «Комп'ютер», «Кошик», «Файли користувача», «Панель управління». Якщо проблема полягає в тому, що з робочого столу зникли саме вони, повернути все на місце можна через компонент "Персоналізація". Клікніть фонове зображення робочого столу правою кнопкою і виберіть пункт з такою назвою у випадаючому контекстному меню.
2
Відкрийте вікно налаштувань параметрів системних іконок клацанням по посиланню «Зміна значків робочого столу» - вона поміщена в лівій колонці вікна персоналізації. У верхній секції єдиною вкладки у вікні, вміщено п'ять чекбоксів, кожен з яких відповідає за відображення однієї з системних іконок - поставте позначки у тих з них, які вам потрібні, і натисніть кнопку OK.
3
Якщо ж змінилося відображення всіх або більшості іконок графічного інтерфейсу ОС і потрібно повернути їх зовнішній вигляд за замовчуванням, зробити це теж можна через компонент "Персоналізація". Відкрийте його описаним в першому кроці способом, а потім прокрутіть до кінця список доступних тем оформлення. Вам потрібен розділ з назвою «Базові (спрощені теми і теми з високою контрастністю)» в самому низу таблиці. В цьому розділі повинна бути тема з назвою «Класична» - виберіть її, і ОС стане використовувати самі стандартні з доступних їй іконок.
4
Є більш радикальний метод повернути стандартні значки - відкат системи в минуле до того моменту, коли в ній ще використовувалися саме такі іконки. Користуватися ним треба з обережністю, оскільки велика вірогідність втратити цінну інформацію і програми, додані за останній час. Але якщо ви вирішите скористатися цим способом, натисніть кнопку Win і наберіть з клавіатури «восс». У розпочатому головному меню з'явиться список посилань на програми та файли, найпершою рядком в якому буде «Відновлення системи» - виберіть її, і буде запущений майстер відновлення.
5
Оберіть одну з точок відновлення зі списку доступних. Орієнтуйтеся при цьому на дати - підберіть ту, коли на вашу думку іконки ще мали бажаний вид. Потім натисніть кнопку «Готово» і дотримуйтесь вказівок, які з'являтимуться на екрані.