Як в Фотошопі вирізати область. Як вирізати область в фотошопі.

Програма Photoshop - популярний засіб для редагування зображень, що допомагає із звичайної любительської фотографії зробити ефектний, запам'ятовується знімок. Один з найнеобхідніших навичок для фоторедактора - вміння вирізати якусь область зображення.
Інструкція
1
Відкрийте зображення в Photoshop за допомогою поєднання Ctrl + O. Виділіть необхідну область за допомогою інструменту Marquee Tool (Прямокутна область ) в панелі інструментів. Виберіть бажану форму для виділення області. Виділіть, затискаючи ліву кнопку миші. З'явиться пунктирна рамка.
2
Виділіть область зображення, якщо вона має складну форму, за допомогою одного з трьох інструментів: Lasso Tool (Ласо), Magic Wand (Чарівна паличка) або Pen Tool (Перо), які також знаходяться на панелі інструментів. Для виділення з допомогою ласо обводьте область по контуру. Для виділення чарівною паличкою клікніть на область .
3
Для виділення з допомогою пера обрисуйте кривої контур області, клавішею Alt перетягуйте маркери кривої (гуртки). Натисніть Ctrl + Enter, щоб створити виділення. При необхідності переключіться в режим швидкої маски, натиснувши Q, обрисуйте пензлем область і знову натисніть Q.
4
Щоб вирізати пікселі області, натисніть на клавіатурі Ctrl + X або Del або зайдіть в Edit (Редагування) і виберіть Cut (Вирізати). Область зображення буде вирізана (тобто видалена), замість неї вийде порожня область , заповнена шаховими клітинами або кольором з палітри кольорів.
5
Щоб вирізати область і скопіювати її на новий шар, зайдіть у вкладку верхнього меню Layer (Шари). Виберіть розділ New (Новий) і клікніть на напис Layer via Copy (Скопіювати на новий шар). Скопіювати на новий шар можна також поєднанням Ctrl + J.
6
Щоб вирізати область на документі, щоб замість області на зображенні утворилося порожній простір, зайдіть в Layer, після - New і в Layer via Cut (Вирізати на новий шар). Область буде скопійована на новий шар, але на самому зображенні цій області не буде. Щоб не відкривати вкладку верхнього меню, натисніть Shift + Ctrl + J.
7
Щоб без попереднього виділення вирізати певну область специфічного розміру, натисніть клавішу С, виділіть область , відредагуйте при необхідності контури обрізки. Натисніть Enter. Область буде вирізана без збереження решти зображення.
Корисна порада
При використанні «Лассо» врахуйте, що можна натиснути правою кнопкою мишки всередині виділення і вибрати необхідний пункт вирізки області.