Як робити стрибок на скейті.

Професійною мовою стрибок на скейті називається ol> стрибок в повітря, в той час, як скейт з'єднаний з ногами спортсмена. ol> стрибок високо, це допоможе з успіхом освоїти найскладніші вправи.
Вам знадобиться
  • скейт-борд, поверхня
Інструкція
1
Визначте, яка нога у вас толчковая, а яка ведуча. Та, якої найзручніше бити по м'ячу є толчковой. Цією ногою і слід відштовхуватися на скейті. Ставити її треба назад. Провідну ж, ставте вперед.
2
розгін не дуже сильно. Помістіть ступню провідної ноги на середину деки скейтборду або поблизу передніх болтів, а ступню толчковой на хвостову частину дошки. Зосередьтеся, зігніть ноги в колінах і приготуйтеся до стрибка.
3
Зробіть клацання - базове рух ol> стрибок на одній нозі. Робоча нога при цьому витягується, тому ніс дошки спрямовується вгору. Від сили клацання заздрості висота ol>
4
Витяжка. Коли хвіст дошки відірвався від поверхні, а ніс уже підвівся, витягайте скейтборд. Витяжка - це коли вигнута всередину ступня провідної ноги ковзає по шкірці дошки вперед і вгору. Це рух допомагає дошці піднятися в повітря.
5
Політ і приземлення. Витягнувши скейт, ви піднімете його в повітря. Під час польоту контролюйте свій центр тяжкості. Він повинен припадати на центр скейтборду. Можна уявити, що ви знаходитеся в коробці, довжина якої відповідає довжині дошки. Намагайтеся не виходити за межі уявної коробки, триматися в центрі неї.
6
Від якості втяжки залежить тривалість польоту. Потім треба грамотно приземлитися. Поставте ступні в районі болтів, щоб не поламати дошку. Не надто відхилятися назад і не дуже нагинатися вперед. Пам'ятайте про центр тяжкості. Приземляйтеся.
Зверніть увагу
Ковзати ногою треба, трохи торкаючись поверхні шкурки скейта.
Корисна порада
Починайте отпригівать від задніх коліс перш, ніж хвіст дошки торкнеться землі.