Як закласти дірку. Як зашпаклювати великі діри.

Якщо у вас в стіні з якоїсь причини з'явилася діра, її потрібно якось залатати, тим більше що ремонт проводиться дуже швидко і без особливих проблем. Все, що для цього необхідно - це шпаклівка зі шпателем. Звичайно, якщо діра величезна, доводиться потрудитися і запастися додатковими матеріалами.
Інструкція
1
Невеликі діри типу щербини або дірки від цвяха закладаються так: спочатку на діру шпателем наноситься шпаклівка, після чого цим же шпателем знімаються її надлишки. Після висихання шпаклівки (кілька годин) оброблене місце зачищається шкуркою, після чого щіткою з нього змахує пил. Після закінчення робіт пляма закрашивается.
2
Великі діри. Усувається зайва штукатурка. Для цього використовується ніж, яким слід розчистити діру від розкришити штукатурки, а потім вирівняти краю. Далі отвір заповнюється зім'ятою газетою, а зверху покривається гіпсовою шпаклівкою. Все залишилися порожнечі заповнюються лицьовій шпаклівкою. Ця шпаклівка наноситься також на ділянку стіни, прилеглий до діри. Потім оброблене місце оставляется в спокої на ніч, щоб воно остаточно просохнуло.
3
Вранці зашпаклювати місце обробляється наждачним папером, поки не встане врівень з площиною стіни. Потім відремонтовану ділянку закрашивается такою ж фарбою, якою була зафарбована вся стіна.
4
З величезними дірами ситуація зовсім інша. Тут потрібно діяти грунтовно. Першим ділом виконуються дії, описані в другому кроці. Потім береться лейкопластир, який наклеюється на діру , повністю її закривши. Складки розрівнюються за допомогою ножа.
5
Далі лейкопластир покривається тонким шаром міцної шпаклівки, для того, щоб поверхня лейкопластиру була злегка прикрита. Щоб зробити «латочку» міцнішою, можна наклеїти ще один шар лейкопластиру на шпаклівку, хоча найчастіше це не потрібно. Якщо все ж планується наклеїти лейкопластир в два шари, то другий його шар клеїться поперек першого і тільки на шпаклівку. Знову поверхню залишається на ніч, щоб просохла шпаклівка.
6
Вранці місце обробляється наждачним папером без натиску, щоб не «оголити» шар лейкопластиру. Далі змахує пил, а відремонтовану ділянку стіни закрашивается в тон з усією стіною.