Як бути забавним.

Похмурий похмурий чоловік, який тільки і робить, що скаржиться, не цікавий оточуючим. Люди підсвідомо тягнуться до веселих світлим, який вміє жартувати і піднімати настрій, Балагура. Вони завжди бажані гості, навколо них збираються інші учасники вечірок, у них немає недоліку в шанувальників. Щоб стати таким ось забавним людиною, потрібно лише навчитися жартувати.
Інструкція
1
Сміх позбавляє від стресу і депресії, а бути кумедним - легко. Вивчіть принципи побудови жартів, щоб люди повторювали ваші кумедні анекдоти.
2
Умійте посміятися над собою. Найсмішніші оповідання виходять, коли їх оповідають учасники подій! Не бійтеся виставити себе в ролі дурника і роззяви, адже ваша мета - бути кумедним. Обігрується своє невміння зробити що-небудь, свою необізнаність в якійсь галузі. Нехай фахівці на повному серйозі вказують вам на помилки, але ви тільки все більше заплутується.
3
Зібравшись виконати якусь роботу по дому, оточіть себе великою кількістю помічників - глядачів вашого шоу. Нічого, якщо в результаті доведеться кликати майстрів, які відновлять житло, але зате ви повеселилися людей. Ніхто не зможе заперечувати вашої кумедності, згадуючи влаштований погром.
4
обігрується слова, які є синонімами і омонимами. Побачивши оголошення: «Лечу від усіх захворювань!», Відповідайте: «Від усіх, дружок, чи не полетиш!». Або реклама про знижки, де друга річ пропонується безкоштовно. Говоріть, що перша вам не потрібна, краще дайте відразу другу, яка в подарунок.
5
Роздрукуйте всі відомі прислів'я та приказки і придумуйте до них інші закінчення: «У семи няньок - чотирнадцять ніжок», «Слово - не горобець, літати не може» і так далі. Шукайте сенс жарти на початку фрази.
6
Беріть за основу анекдоту всім відомі факти. Доводите їх до абсурду: «Китайці йшли невеликими групами, по два-три мільйони». Використовуйте в своїх розповідях блондинок, тещу і зятя, тварин, вчених, програмістів та інших популярних і зоряних персонажів.
7
утрирую, підсилюйте ефект фразами типу: «Вчені виявили ген, який відповідає за бажання вчених шукати гени».
8
Плоский і не дуже інтелектуальний гумор досить часто смішить набагато більше заумного англійської, який ще потрібно додумати. Легше бути кумедним, використовуючи прості для сприйняття більшості людей жарти: «Йшли по лісі дві дівчинки - одна красива, інша в капкан потрапила», «Жили у бабусі два гусака, один - блакитний, інший - бурундук», «Йшов маленький хлопчик вночі додому через пустир і нікого не зустрів ».
9
Розповідайте кумедні історії, якщо в даній компанії не розуміють жартів. Коли ви розповідаєте анекдот, і ніхто не сміється, все це помічають, виходить не дуже забавно. Більш безпечний шлях - це історії. Якщо ніхто не розсміявся, нічого страшного - це всього лише розповідь!
10
Аналізуйте, порівнюйте реакцію людей на різні анекдоти, користуйтеся тими, які викликають найвеселіший сміх.