Як вигідно купити долар.

У разі виїзду за кордон, придбання товарів в іноземних магазинах через інтернет і в багатьох інших подібних випадках, коли готівкові гроші потрібно перевести в долари , важливо обміняти їх за максимально вигідним курсом. Причому чим більше сума грошей, що підлягає обміну, тим більш істотні буде різниця курсів, тим більше грошей в результаті у вас залишиться на різні потреби.
Інструкція
1
Вивчіть поточні курси валют у всіх банках міста. Допомогти цьому процесу можуть численні онлайн-ресурси, в яких щодня повідомляються курси купівлі та продажу різних валют у великому переліку банків на поточний час. Вибравши той банк, який є у вашому місті і в якому курс покупки найбільш низький, можна спокійно вирушати в цей заклад для здійснення обміну. Краще, звичайно, попередньо зателефонувати в цю установу щоб уникнути різних накладок (збій даних в комп'ютері, зміна курсу, відсутність готівкової валюти). Не забудьте розрахувати комісію за обмін валюти.
2
Якщо гроші потрібно змінити не сиюминутно, а протягом певного проміжку часу, варто почитати прогнози аналітиків або хоча б подивитися щоденні випуски економічних новин, де щодня до вечора вже є прогноз на завтра про зростання або падіння певної валюти, що , безумовно, впливає і на банківські курси обміну. Прислухавшись до цих рекомендацій, також можна трохи заощадити на валютних операціях, почекавши кілька днів або, навпаки, обмінявши кошти негайно.
3
Поговоріть із знайомими та друзями. Може, якраз зараз хтось із них зібрався міняти накопичені долари для придбання дорогої покупки за рублі. Ви можете обміняти заощадження щодо взаємовигідної курсом так, щоб обом залишитися з прибутком.
4
Деякі люди зробили гру на різниці курсів постійним джерелом заробітку. Трейдери вивчають графіки коливання певних валют, прогнозують подальші зміни і реагують на них певним чином - купуючи або продаючи валюту за максимально вигідною ціною. Причому продаж долара вигідна при цінах на нього, близьких до максимальних, а найбільший прибуток приносить покупка цієї валюти, коли графік коливання знаходиться в найбільш низькому положенні або тільки виходить з нього.
5
Не варто погоджуватися обміняти рублі на долари навіть за дуже привабливим курсом у незнайомих або малознайомих людей. Швидше за все, ви станете жертвою шахрайства і залишитеся вже як без іноземних, так і без «вітчизняних» грошей у гаманці.
6
Приклавши трохи зусиль, ви можете без праці найбільш вигідним чином купити долар і заощадити на обміні. А адже як кажуть, зекономлений долар - це зароблений долар.
Валюта може вам знадобиться як засіб збереження заощаджень від інфляції або як спосіб оплати покупок в туристичній поїздці. В обох випадках ви можете придбати валюту за максимально вигідною ціною.
Інструкція
1
З'ясуйте вартість, що цікавить вас валюти, встановлену на поточний момент Центробанком Росії. Це можна дізнатися на його сайті або на інших ресурсах, присвячених фінансам. Так ви зможете зрозуміти, вдале чи зараз час для покупки певної валюти.
2
Оберіть банк, в якому ви хочете придбати валюту . Орієнтуйтеся на курс таким чином, щоб він виявився найбільш вигідним для вас. Також враховуйте такий чинник, як комісія за здійснення обмінної операції. Деякі банки стягують її, що збільшує для вас вартість валютної операції.
3
Оцініть обраний банк з точки зору безпеки здійснення операцій в ньому. Поліція рекомендує не звертатися до установ, що знаходяться не в капітальних будівлях. Винятки становлять пункти обміну в аеропортах, де забезпечена підвищена безпека від махінацій.
4
Прийдіть в банк з достатньою кількістю російських грошей і паспортом. Зверніться в касу і повідомте, яку валюту ви хочете придбати. Якщо вам потрібна велика сума в рідкісній валюті або ж дрібні купюри, найкраще заздалегідь подзвонити в банк і дізнатися, чи є у них необхідні вам банкноти. Після операції обміну візьміть квитанцію, що підтверджує здійснення операції. Обов'язково перерахуйте гроші, не відходячи від пункту обміну.
5
Вигідним може бути придбання валюти за допомогою зняття готівки з вашої банківської карти. У цьому випадку конвертація здійснюється за курсом платіжної системи.
Корисна порада
Якщо ви їдете за кордон, краще запастися хоча б невеликою сумою валюти завчасно. Може статися так, що з обміном рублів виникнуть труднощі. Якщо у вашому місті потрібна валюта не продається, купіть хоча б долари - вони мають найбільш широке ходіння в світі і їх простіше всього обміняти на інші гроші.