Як вставити дзеркало.

Гармонійно вписати дзеркало в інтер'єр будь-якої квартири вам допоможе підходяща рама. Вид рами і матеріал, з якого вона виготовлена, залежатиме від стилю обробки кімнати і меблів, її заповнює. Вибравши гідне обрамлення для дзеркала, просто вставте відбивну поверхню в неї і виберіть підходяще місце для нового предмета інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - дзеркальне полотно;
  • - рама.
Інструкція
1
Дзеркало буде до речі в передпокої, у вітальні, в спальні, в дитячій кімнаті і ванною. Можна купити готовий виріб з обрамленням і вставити його в ваш інтер'єр або замовити раму окремо, враховуючи загальний стиль приміщення.
2
Маленьку кімнату дзеркало розширить, в цьому випадку не потрібно обмежувати його рамою або потрібно придбати світлий повітряний багет. На кухні можна використовувати для збільшення простору дзеркальні хромовані поверхні техніки і меблів. Якщо зробити дзеркальну стінку на лоджії і поставити поруч з нею пишні рослини, ви отримаєте цілий зимовий сад.
3
Якщо ви - щасливий володар великої вітальні і затишного каміна в ній, замовте шикарну різьблену дубову раму для дзеркала. Вставте відбивну поверхню в багет, використовуючи доданий фурнітуру, або, наклеївши скло на задню стінку рами. Повісьте цю солідну річ над камінною полицею і поставте ковані свічники з боків.
4
Дерево і скло - це одне з найбільш органічних сполучень «теплого» та «холодного» матеріалів. Звичайне побутове дзеркало перетвориться на розкішний арт-об'єкт, якщо ви його вставите в багату різьбленням і позолотою дерев'яну раму.
5
Не вибирайте для обширної відбиває поверхні тонкий багет, це виглядає негармонійно. А ось маленьке дзеркальце можна вписати в широку, цікаво декоровану раму, воно в цьому випадку буде нагадувати колаж. Такі вироби найбільше підходять для дитячих кімнат. Багет перетворюється на цілі картини за участю персонажів з мультфільмів і казок.
6
Само дзеркальне полотно може бути різних відтінків: бронза, графіт, золоте, блакитне, срібне або зелене. Якщо вставити в інтер'єр кімнати достатньо велика золоте дзеркало , в приміщенні завжди буде сонячно і радісно.
7
Враховуйте і товщину скла при виборі розміру. Велике дзеркало не повинно бути менше шести міліметрів, для маленьких виробів достатньо і чотирьох міліметрів. Для великих поверхонь необхідно рівне заднє підставу.