Як повернути запчастину. деталь не підходить довідка.

У разі якщо куплена в автомагазині деталь не підійшла до автомобіля або має дефект, її можна повернути продавцеві за певних умов. Умови повернення товару визначаються Законом про захист прав споживачів.
Інструкція
1
Попросіть на станції техобслуговування копію сертифіката СТО та довідку про те, що куплена деталь має дефекти або просто не підходить до автомобіля.
2
Зверніться до продавця автомагазину, пред'явивши чек на покупку запчастини та довідки станції технічного обслуговування протягом чотирнадцяти днів з дня покупки. Напишіть заяву про рекламації. Його зразок зобов'язаний видати продавець. Прикладіть до заяви чек та довідки СТО. Пред'явіть куплену запчастина .
3
Якщо запчастина була неправильно підібрана продавцем, магазин зобов'язаний замінити її на «правильну» або повернути гроші. До яку повертатимуть запчастини пред'являються певні вимоги: вона повинна відповідати споживчим якостям, на ній мають бути відсутні сліди установки, упаковка не повинна бути порваній, забрудненою. Якщо запчастина має дефект або не відповідає номеру, зазначеному на упаковці, магазин зобов'язаний повернути гроші або обміняти її на іншу (на вибір). В інших випадках її можна буде тільки обміняти.
4
Майте на увазі, що магазин не прийме запчастина назад, якщо вона була куплена за замовленням. Не приймаються також до повернення некондиційні деталі (про що покупця зобов'язані попереджати при купівлі) та електрообладнання.
5
Якщо куплена запчастина була замовлена по каталогу, оформите її повернення відповідно до статті 26.1 Закону про захист прав споживачів протягом семи днів з дня її покупки. Якщо інформація про порядок і терміни повернення не була надана при покупці письмово, запчастина можна повернути протягом трьох місяців.
6
Отримайте гроші за повернуту запчастина протягом десяти днів з дня пред'явлення заяви або претензії. Повернення вартості запчастини, придбаної по каталогу, виробляється в сумі, зменшеній на витрати магазину з доставки від споживача повернутої запчастини.
Корисна порада
Щоб уникнути помилок показуйте продавцеві автомагазину техпаспорт автомобіля або номер двигуна при покупці запчастини.