Як зареєструвати домен в зоне.рф.

Грамотно підібране доменне ім'я сайту - це вже 50% успіху сайту. І підходити до реєстрації домена легковажно можна ні в якому разі, особливо коли дозволено називати свої сайти кириличними іменами, адже можна увічнити свій сайт під лаконічною, а головне зрозумілим російським і не тільки користувачам ім'ям.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, гроші на оплату домена.
Інструкція
1
Кириличні доменні імена в зоні .рф можна зареєструвати тільки за певну плату. Змиріться з цим і заздалегідь приготуйте гаманець webmoney з потрібною сумою на рахунку. Вартість доменів .рф коливається від 90 рублів і до безкінечності (залежить від жадібності кіберсквоттерів - перекупників доменів і від самого імені). Зрозуміло, що адвокат.рф коштуватиме дорожче, ніж адвокатдлявас2012.рф.
2
Виберіть реєстратора доменних імен. Наприклад, перевірений часом і багатьма веб-майстрами реєстратор mnogodomenov.biz, що відрізняється низькими цінами та швидкістю роботи.
3
Підберіть відповідне доменне ім'я. Для цього пройдіть в пункт меню «Домени - Сервіс підбору доменів». У вікні, введіть ключові слова, а інтелектуальна система підбору імен видасть вам можливі варіанти доменів. Якщо жодне із запропонованих доменних імен вас не влаштовує або ви хочете зареєструвати конкретну назву, то введіть його в поле «Перевірка на доступність» і перевіряйте доти, поки не відшукаєте привабливе і найбільш відповідне ім'я.
4
Підбираючи домен, пам'ятайте золоте правило - уявіть, що вам подзвонив друг або клієнт і попросив продиктувати URL вашого сайту. У вас вийде це зробити швидко, без додатковий пояснень («" n "англійська, за нею" і ", яка схожа на російську" у "...»)? Якщо відповідь негативна, то підбирайте ретельніше, включайте фантазію або кличте на допомогу інших людей. Наприклад, на сайті textdreamer.ru за певну плату над назвою вашого сайту думатимуть кілька тисяч осіб. У підсумку ви виберете з пари тисяч варіантів найбільш підходящий і заплатите тільки його автору. Дуже зручно для підбору імен серйозних проектів.
5
Зареєструйте обране ім'я. Внесіть за нього необхідну плату і чекайте повідомлення на пошту про вдалу реєстрацію доменного імені. Після того, як домен повністю буде працездатним і вашим, прикріпіть до нього потрібні DNS-сервери, адреси яких можна дізнатися у хостера, на якому розташований ваш сайт. Пропишіть отримані адреси і дочекайтеся повної реєстрації. Коли це трапиться, у панелі реєстратора значок-галочка, який до цього був сірим, стане синім. Таким же стане і значок-очей, що означає, що «DNS-сервери прописані». Можете починати установку сайту на цей домен, він готовий до використання.
Зверніть увагу
Не використовуйте в назвах сайту слова, які можуть залучити негативна увага з боку пошукових систем і користувачів. Сайт, у якого в доменному імені присутні слова казино, секс, порно, покер і т.д., довго не проживуть.
Корисна порада
Домени .рф були введені спеціально для підвищення читабельності URL-ів. Не варто нагромаджувати декілька слів в одне, причому без всяких поділів, типу строительствокоттеджныхпоселков.рф. Використовуйте одне, максимум два слова з роздільником.