Як блокувати пошту.

Для блокування поштової скриньки бувають різні причини: і довгий невикористання електронної пошти, і бажання змінити логін, і злом ящика спамерами. Після блокування ящика ви більше не зможете використовувати свої розсилки, передплати та поштові сервіси.
Інструкція
1
Якщо вас влаштовує втрата всіх корисних посилань, будьте готові до деяких труднощів. Адже далеко не кожна поштова служба полегшує шлях до блокування пошти. Наприклад, якщо ви хочете заблокувати свою пошту в службі mail.ru, ви не знайдете відповідну закладку в налаштуваннях сервера. Для видалення ящика пройдіть за посиланням http://e.mail.ru/cgi-bin/delete і вкажіть причину блокування. Після цього впишіть свій пароль в нижнє поле, і ваш електронний ящик на Mail заблокують. Протягом 3-х місяців логін вашої пошти буде закріплений за вами і тільки потім звільниться.
2
Не так вже легко заблокувати поштову скриньку в службі Rambler.ru. На даному сервері взагалі немає можливості самостійного видалення електронної пошти. Для її блокування і подальшого видалення надішліть листа службі техпідтримки Rambler, використовуючи логін одержувача mailsupport і доменне ім'я rambler-co.ru. У повідомлення уточніть логін і пароль вашої електронної пошти, а також той факт, що ви хочете її заблокувати. Після цього адміністратори отримають повний доступ до вашого ящика і зроблять необхідну процедуру.
3
У випадку якщо ви бажаєте заблокувати пошту на сервері Yandex, процес видалення набагато простіше. Увійдіть після авторизації в розділ Yandex-паспорт. У верхньому правому кутку сторінки натисніть на посилання "Налаштування", після чого на функцію «Видалити пошту ». Як тільки ви введете свій пароль в з'явилося поле і натиснете на «Видалити», вашу адресу електронної скриньки буде анульовано.
4
Для служби Google.ru блокування поштової скриньки також не представляє особливих проблем. Знайдіть розділ «Акаунти» та натисніть на функцію «Налаштування облікового запису». З правого боку знайдіть функцію «Змінити» для пункту «Мої служби». У вікні, натисніть на посилання «Видалити службу Gmail» і видаліть свою електронну скриньку.