Як в Хром додати закладку. візуальна панель закладок в папках для хром.

На відміну від реального світу, у віртуальному вже давно реалізована ідея телепортації - у вас є можливість майже миттєво переміститися на будь-яку сторінку в мережі. Тому в інтернеті більше зусиль доводиться докладати до того, щоб не втратити адреси цікавих точок для переміщення, ніж до самого цього процесу. Допомогти в цьому повинні функції збереження закладок у використовуваній програмі віртуальної телепортації - браузері. У Google Chrome способів виклику цієї функції більш ніж достатньо.
Вам знадобиться
  • Браузер Google Chrome.
Інструкція
1
Завантажте в браузер сторінку, посилання на яку потрібно додати в закладки. У правого краю адресного рядка додатка видна сіра п'ятикутна зірка - клацніть по ній лівою кнопкою мишки та зірочка підсвітить жовтим кольором, а Chrome створить ятати . При цьому буде відкрито невелике віконце, в якому можна змінити розділ і текст, що відображається у списку закладок. Кнопка «Змінити» в цьому вікні відкриває панель більш докладних настройок закладки.
2
У протилежного краю адресного рядка поміщений інший значок - глобус, оформлений в таких же сірих тонах. Він призначений для виклику віконця перегляду коротких відомостей про сайт, але якщо в браузері включено відображення панелі закладок, значок можна використовувати і по-іншому. Перетягніть цей глобус на панель, і на ній з'явиться нова закладка з посиланням на відкриту сторінку. Відображення панелі закладок включається з меню Chrome - у розділ «Закладки» для цього поміщений пункт «Завжди показувати панель закладок». Можна використовувати для тієї ж мети і поєднання клавіш Ctrl + Shift + B.
3
Якщо у відкритій сторінці є посилання на веб-ресурс, адреса якого ви б хотіли додати в список закладок, просто перетягніть це посилання на панель задач.
4
Клацніть по панелі закладок правою кнопкою, якщо хочете створити нову ятати ручним введенням її адреси та назви. Для виклику відповідного діалогу під сплив контекстному меню виберіть пункт «Додати сторінку». Для введення назви в діалозі призначене поле «Ім'я», а для введення адреси - URL. Папку, в яку потрібно помістити цю ятати , виберіть у списку, розміщеному під полями введення. За допомогою кнопки «Нова папка» цей список можна поповнити.
5
Щоб додати до закладки поточної сторінки можна використовувати і «гарячі клавіші». Використовуйте поєднання CTRL + D, ця комбінація в Google Chrome не відрізняється від задіяної у всіх інших браузерах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BkRMrS2OJLA