Як в Google Chrome додати закладки. Як додати віконця в гугл хром.

Додавання закладок в браузері Google Chrome не представляє проблеми для користувача будь-якого рівня. Вбудовані інструменти дозволяють виконати цю операцію без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Використовуйте вбудований механізм додавання закладок в браузері Google Chrome. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Запустіть інтернет-браузер і перейдіть на потрібну веб-сторінку.
2
Зверніть увагу на символ зірочки в правій частині адресного рядка браузера. Натисніть на нього для того, щоб додати обрану сторінку в закладки . Зверніть увагу на те, що при цьому існує можливість додавання потрібної сторінки в уже існуючу папку або створити нову. Вкажіть бажаний варіант в випадаючому віконці і підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Змінити».
3
Скористайтеся альтернативним способом додавання обраної інтернет-сторінки в закладки браузера Google Chrome за допомогою поєднання «гарячих клавіш». Для цього натисніть одночасно функціональні клавіші Ctrl і D (для операційних систем Windows всіх версій або Linux) або cmd і D (для операційної системи OS X).
4
Ще одним способом додавання потрібної сторінки в закладки браузера Googlу Chrome може послужити просте перетягування значка обраної веб-сторінки на панель закладок. Подальші дії повністю аналогічні описаним вище.
5
Створена закладка буде поміщена на панель верхній частині вікна програми Google Chrome. Скористайтеся кнопкою налаштувань браузера з символом гайкового ключа, щоб знайти її в списку.
6
Зверніть увагу на те, що ім'я створюваної закладки може бути змінено у відповідному рядку випадаючого віконця додавання закладок. Просто надрукуйте бажане ім'я та натисніть кнопку «Змінити».
7
Для імпорту необхідних закладок з іншого браузера збережіть їх у форматі HTML. Розкрийте меню налаштувань додатка Google Chrome і вкажіть пункт «Диспетчер закладок». Виберіть підменю «Упорядкувати» і розгорніть вузол «Імпорт закладок». Відкрийте збережений раніше файл і знайдіть свої закладки у верхній сервісної панелі.