Як бути з реконструкцією нежитлового приміщення.

Щоб провести реконструкцію нежитлового приміщення , необхідно отримати дозвіл відповідно до правил чинного законодавства, після чого її оформити і звернутися в ФУГРЦ для внесення змін до єдиного реєстру.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - документи, що дозволяють проведення реконструкції;
  • - документи для внесення змін до реєстру.
Інструкція
1
Реконструкцій вважається будь-яка зміна перегородок, установка нових дверних прорізів, обладнання окремого входу, перевлаштування системи каналізації, водопроводу, вентиляційних шахт. Щоб отримати дозвіл на проведення реконструкції, зверніться до відділу архітектури та містобудування із заявою.
2
Якщо нежитлове приміщення належить адміністрації та передано вам за договором найму, отримайте дозвіл на реконструкцію у власника.
3
Запросіть ліцензованого архітектора для складання проекту і ескізу. Якщо ви міняєте лише кількість дверей, обладнаєте окремий вхід, вам буде потрібно тільки архітекторський проект реконструкції приміщення . При переобладнанні комунікацій додатково буде потрібно оформити проект та ескіз реконструкції інженерно-технічних споруд.
4
З отриманими документами, з паспортом, правовстановлюючими документами на нежитлове приміщення знову зверніться у відділ архітектури та містобудування. Вам видадуть попередній документ узгодження. Підпишіть його у всіх зазначених інстанціях. Буде потрібно підпис комунальників, адміністрації, пожежної охорони, СЕС.
5
На підставі пред'явлених документів і акту погодження ви отримаєте дозвіл на проведення реконструкції.
6
Після того як ви провели всі монтажно-будівельні роботи, викличте житлову комісію з районної адміністрації для складання акта прийому переобладнаного приміщення .
7
Далі запросіть технічного співробітника з БТІ для внесення змін в технічний і кадастровий паспорт. Отримайте виписки з оновлених документів.
8
Запросіть уповноваженого представника СЕС та пожежної охорони. Вам підпишуть приймальний акт, виданий житловою комісією.
9
Узгодьте його у всіх організаціях, що постачають енергоресурси.
10
Зверніться в ФУГРЦ. Заповніть заяву, пред'явіть отримані кадастрові виписки, акт, паспорт, квитанцію про оплату за реєстрацію, правовстановлюючі документи на нежитлове приміщення, ксерокопії всіх документів. У єдиний реєстр внесуть відомості про проведеної реконструкції нежитлового приміщення .