Як поставити замок.

Врізні замки - найбільш поширений вид замків на даний момент. Їх надійність безпосередньо залежить від кількості важільців, які повертає ключ. При наявності необхідних інструментів, замок можна поставити самостійно.
Вам знадобиться
  • * Замок;
  • * Шурупи;
  • * Стамеска;
  • * Шуруповерт;
  • * Дрель;
  • * Вітое свердло;
  • * Рівень;
  • * Лінійка, олівець
Інструкція
1
Приставте замок внутрішньою стороною до місця майбутнього кріплення і відзначте олівцем всі крапки врізки, обвівши замок по контуру. Відзначте також місце для свердловини замку і висоти стержня засувки. На протилежній стороні дверного полотна виконайте те ж саме, на цей раз приклавши зовнішньою стороною. Проведіть вісь по кромці двері.
2
Візьміть вітое свердло, чий діаметр трохи більше механізму замка, потім виміряйте, яка глибина замкової щілини і акуратно зробіть отвори по осі на кромці двері.
3
На зовнішній стороні вхідних дверей відзначте місце розташування тієї ж свердловини і ручки засувки і просвердлите їх. Щоб деревина не розшаровувалася, свердлити необхідно з обох сторін. Приберіть стамескою зайве дерево, на торці дверей і подровняйте гніздо для самого корпусу замку.
4
Попередньо прикладіть замок до місця, щоб визначити, чи збігаються ваші мітки з отворами на замку. Якщо все вірно, прикрутите накладку корпусу за допомогою шуруповерта. Вставте стрижень ручки, потім саму ручку і прикрутіть її шурупами.
5
Двері максимально закрийте і намітьте на косяку положення язичка засувки. Потім двері відкрийте і за цими мітками проведіть строго горизонтальні лінії. Геометричність кутів перевіряйте рівнем. Накладіть запірну планку і обведіть олівцем, не забуваючи обвести і отвір. За намічених лініях видовбати стамескою гніздо глибиною, достатньою для того, щоб увійшла засувка.
6
Залишилося лише прикрутити запірну планку. Виразний замок готовий.
«Однокласники» - одна з найпопулярніших російських соціальних мереж. За даними адміністрації сайту, в день його відвідують близько десяти мільйонів користувачів. І не всім подобається, що профіль з особистими фотографіями і коментарями переглядають чужі люди. Щоб уникнути цього, можна зробити сторінку закритою, тобто поставити замок.
Інструкція
1
Усі профілі в соціальній мережі «Однокласники» за замовчуванням відкриті. Зробити їх недоступними (повісити на профіль замок) можна тільки за гроші. Щоб замовити послугу, потрібно зайти на сайт і ввести в потрібних віконцях свій логін і пароль. Логін - адреса електронної пошти, він вказувався при реєстрації на сайті.
2
Після того як ви потрапили в свій профіль у соціальній мережі «Однокласники», відкрийте меню під головною фотографією зліва, у верхньому куті. Там буде кнопка «Закрити профіль». Саме вона вішає на сторінку замок. Це платна послуга, і для її активації потрібно поповнити особистий рахунок в мережі «Однокласники».
3
Найвигідніше поповнювати рахунок банківською картою. Для цього треба ввести її номер в потрібному віконці, а також вказати три цифри, які знаходяться на зворотній стороні картки поруч з підписом. Протягом декількох хвилин з рахунку спишеться потрібна сума, і послуга буде активована.
4
Також оплатити послугу «Закритий профіль» в соціальній мережі «Однокласники» можна через платіжні термінали. Для цього потрібно знайти іконку з логотипом соцмережі на дисплеї апарата. Натиснути кнопку «Поповнити рахунок». Вказати в який з'явився віконці номер мобільного телефону (на нього прийде спеціальний код). Внести гроші. Коли прийде СМС з шифром, його потрібно ввести на сайті, зайшовши за посиланням «Закрити профіль» на особистій сторінці. Коли грошові кошти спишуть з рахунку, послуга вважається оплаченою, профіль буде закритий.
5
Оплатити послугу «Закритий профіль» можна і за допомогою мобільного телефону. Цей варіант досить витратний - знімається дуже велика комісія. Щоб поповнити рахунок в соціальній мережі «Однокласники», потрібно відправити СМС на короткий номер, вказаний на сайті. Після цього з рахунку телефону спишеться певна сума, частина якої з'явиться на сторінці користувача. Цими грошима можна оплатити послугу «Закритий профіль».
Зверніть увагу
Якщо закрити профіль, то надсилати повідомлення і коментувати фотографії зможуть тільки ті люди, які у вас в друзях.
Корисна порада
Послуга «Закритий профіль» не вимагає продовження, як деякі інші. Оплата стягується один раз. Але якщо ви вирішили відкрити профіль - послуга анулюється, і щоб закрити його знову, доведеться заплатити.