Як в Фотошопі прибрати мішки під очима.

Для видалення зі знімка набряків під очима підійдуть спеціальні інструменти Photoshop: Healing Brush і Clone Stamp. Основною проблемою, яка може виникнути в процесі обробки знімка, є зникнення області тіней, без яких очі візуально зменшаться, а обличчя стане плоским. Щоб запобігти такій ситуації, варто винести всю корекцію на окремий шар і налаштувати його прозорість.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
За допомогою опції Open меню File завантажте знімок, призначений для ретушування, в графічний редактор. Для фотографій з низьким ступенем деталізації підійде простий спосіб редагування за допомогою фільтра Median. Щоб прибрати мішки під очима , увімкніть інструмент Lasso і виділіть область, яка потребує корекції.
2
Опцією Layer via Copy групи New меню Layer створіть шар, що містить копію виділених ділянок фотографії. Відкрийте настройки фільтра опцією Median групи Noise меню Filter і виставте величину параметра Radius, орієнтуючись на зміну редагованого фрагмента.
3
Якщо на зображенні з'явилася помітна межа між областю зі згладженим кольором і вихідною картинкою, зітріть краю фрагментів, оброблених фільтром, застосувавши інструмент Erazer. Для створення плавного переходу між нижнім і верхнім шаром зменшите значення Hardness в панелі налаштувань інструменту.
4
Для знімків з високим ступенем деталізації редагування фільтром Median не підійде, оскільки значно погіршить їх якість. Щоб коректно обробити фотографію з добре помітною фактурою шкіри, додайте поверх знімка новий шар опцією Layer групи New меню Layer.
5
Включіть інструмент Healing Brush з опцією Sample all layers в налаштуваннях і, затиснувши клавішу Alt, вкажіть як джерела копіювання фрагмент рівної шкіри під оком. Відпустіть Alt і закрийте вузьку тінь, яку відкидає припухлий ділянку, скопійованими пікселями. Для отримання реалістичного результату працюйте пензлем невеликого діаметру і кілька разів міняйте джерело клонування.
6
Накладіть ретуш на оригінальне фото в режимі Lighten, вибравши його зі списку в палітрі шарів. Зменшите непрозорість шару з корекцією, присвоївши параметру Opacity значення в межах від п'ятдесяти до вісімдесяти відсотків.
7
Збережіть відредаговане фото в файл jpg, застосувавши опцію Save As меню File.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dZHiXnV-Fpw