Як в Excel розділити осередок. розбити комірку в excel горизонтально.

У табличному редакторі Microsoft Office Excel користувачеві доступно більш ніж достатня кількість осередків в 18278 колонках і 1048576 рядках. Ширину і висоту комірок можна змінювати, об'єднувати декілька клітин в одну, будуючи електронні таблиці як з кубиків. Правда, операція поділу осередків на частини можлива тільки до деякого мінімального краю, але величезну кількість доступних клітин майже дозволяє обходити і це обмеження.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Якщо осередок, яку потрібно розділити, була створена об'єднанням декількох клітин таблиці, то операція буде дуже проста. Почніть з виділення цього осередку - клікніть по ній курсором миші. При цьому в меню буде підсвічена кнопка «Об'єднати і помістити в центрі», розміщена в групі команд «Вирівнювання» на вкладці «Головна». Натисніть цю кнопку або розкрийте прив'язаний до неї випадає і виберіть пункт «Скасувати об'єднання комірок». В обох випадках результат буде однаковий - Excel розділить клітку на складові її осередки.
2
При необхідності розбити комірку , яка не є складовою, доведеться виконати кілька більше число операцій. Вам треба зробити складовими сусідні елементи таблиці, створивши враження, що потрібна комірка розбита на декілька секцій. Якщо комірку треба розділити горизонтально, об'єднувати доведеться осередки в рядку, а для вертикального розбиття це треба проробити з осередками колонки.
3
Почніть з виділення при створенні таблиці потрібних елементів в рядку або колонці. Наприклад, якщо одна комірка в колонці повинна бути розбита на три вертикальні секції, виділіть комірки в трьох сусідніх колонках на висоту таблиці.
4
Об'єднайте по рядках виділений діапазон. На вкладці «Головна» розкрийте список, що випадає кнопки «Об'єднати і помістити в центрі» з групи команд «Вирівнювання» і виберіть пункт «Об'єднати за рядками».
5
Змініть ширину об'єднаної колонки - зробіть її рівною сусіднім стовпцях. Для цього виділіть всі об'єднані стовпці - у використовуваному прикладі їх три. Наведіть курсор на кордон між заголовками будь-яких двох виділених колонок і перетягніть її до потрібної ширини шпальти. Горизонтальний розмір всіх виділених колонок при цьому буде змінюватися синхронно.
6
Виділіть ту комірку , заради якої проводяться всі ці маніпуляції. Ще раз розкрийте список, що випадає кнопки «Об'єднати і помістити в центрі», але на цей раз виберіть команду «Скасувати об'єднання комірок». Це остання операція, потрібна комірка після неї виявиться розбитою на задану кількість частин. При необхідності розділяти на горизонтальні секції всі описані дії треба проводити з рядками.