Як на сайті зробити радіо.

Щоб користувачі, які відвідали ваш веб-сайт, могли прослуховувати радіо , встановіть спеціальний програвач. Витрачати багато часу не знадобиться: ви повинні будете тільки розмістити код цього радіо програвач на сайт.
Інструкція
1
Як вже було сказано, вам буде необхідний код елементу. Якщо ви не володієте спеціальними навичками, тоді можете завантажити готовий код, а не писати його самостійно. Створіть новий текстовий документ і вставте в нього скопійований раніше код програвача. Обов'язково збережіть всі зроблені зміни. До речі, підсумковий файл повинен бути представлений в html-форматі.
2
Щоб програвач з'явився на вашому сайті з логотипом, скачайте будь-яку вподобану вам картинку. Потім відправте її в окрему папку. Туди ж помістіть і документ з кодом радіо . Картинка буде відображатися поруч з елементом відразу ж після того, як ви встановите його.
3
Далі можете помістити код на ваш сайт. Зверніть увагу на те, що радіо програвач стане відображатися на веб-сторінці тільки після того, як ви збережете всі зроблені зміни. Потім ви зможете вибирати вподобані радіо станції.
4
Існує другий спосіб установки радіо . Він підійде для тих, кому зручніше редагувати сайт через панель адміністратора в автоматичному режимі, а не вручну. Якщо ви скористаєтеся даними способом, то вам не доведеться гаяти час з html-файлами. В панелі управління ви знайдете розділ під назвою «Дизайн», а після переходу з'явиться меню «Управління дизайном CSS». Далі вам знадобиться графа «Верхня частина сайту». Вставте код радіо і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Зовсім не обов'язково залишати радіо в тому вигляді, в якому ви завантажили його з інтернету. У будь-який момент можна на свій смак підібрати обкладинку, тобто змінити зовнішній вигляд елемента. До речі, стилі оформлення теж можна легко завантажити в мережі. Коли будете зберігати файл, шлях вказуйте до тієї папки, в якій збережений сам програвач і його логотип.
Корисна порада
Щоб радіо-програвач не просто був розміщений в якійсь частині сторінки, а з'являвся перед користувачем відразу ж після його переходу на ваш сайт, скористайтеся функцією спливаючого вікна (вставте її в шаблон ресурсу).