Як вибрати туалет.

Літо, дача, повітря ... Хочеться поїхати від міського пилу і суєти, роботи і хвилювань. Відпочивати, ні про що не замислюючись. Тому про деякі побутові моменти варто подбати заздалегідь.
Інструкція
1
Подумайте, який бюджет ви виділите для вибору туалету . Або, може бути, ви взагалі не хочете витрачати зайві гроші і можете зробити все самостійно? Що для вас буде простіше - купувати готові, але об'ємні конструкції і везти за місто, або побудувати туалет на місці? Намагайтеся враховувати думку всіх, кому також доведеться користуватися цим туалетом, особливо якщо у вашій родині є маленькі діти, старі люди або інваліди.
2
Якщо ви вирішили побудувати туалет самі, виберіть місце у відповідності зі санітарними нормами: мінімум 25-30 метрів від свердловин і колодязів. Якщо ділянка з ухилом, то туалет повинен знаходитися нижче джерел чистої води. Також враховуйте напрям вітру, щоб запахи з клозету не поширювалися по всьому двору. Ви повинні надійно ізолювати вигрібну яму, тобто доведеться багато копати. Визначилися з місцем? Тепер докладніше про те, що ви зможете зробити самостійно, в залежності від глибини грунтових вод.
3
Якщо грунтові води на вашій ділянці пролягають глибше 2,5 м, вам підійдуть туалет з вигребом або типу люфт-клозет. Для обох варіантів наземна частина туалету (вбиральня) будується з дерева. Люфт-клозети можна будувати тільки при можливості періодично очищати вигрібну яму асенізаторські машинами. Якщо на вашій дачі це неможливо, вибирайте туалет з вигребом.
4
Якщо глибина менше 2,5 м, ви можете побудувати дачний туалет типу пудр-клозету. У ньому замість звичайної вигрібної ями під стульчаком встановлюється водонепроникна ємність. Вам доведеться виливати її в міру заповнення.
5
При наявності коштів, вибирайте готову туалетну кабіну. Вони діють в будь-який час року, навіть у зимові морози до 50оС. Стандартний обсяг накопичувального бака витримує більше 500 відвідувань. Мінуси - ймовірність неприємного запаху, висока вартість і необхідність додаткового обслуговування (періодичне спорожнення бака). Не забудьте додати до вартості кабіни оплату транспортування.
6
Якщо вам в принципі не подобається окремий туалет на вулиці, купіть біотуалет. Вибирайте з трьох основних видів - хімічних, торф'яних або електричних. Торф'яні зведуть до мінімуму ризики забруднення вашого городу і допоможуть удобрити його. З хімічними вам доведеться менше возитися, але існує небезпека отруєння хімікатами. Електричні безпечні, але вимагають підключення і періодичної очистки.
7
Також ви можете провести каналізацію самі або за допомогою фахівців. Тоді вибрати туалет для дачі або заміського будинку ви зможете за тими ж параметрами, як і для міської квартири.
8
Сформулюйте конкретніше свої побажання - щодо вартості, безпеки та простоти експлуатації надалі. Ви можете написати на папері основні вимоги. Це допоможе вам зорієнтуватися у величезному безлічі варіантів і не забути запитати у продавця про важливі деталі (вартість транспортування та обслуговування, обсяг бака, температурний діапазон застосування і багато іншого). Вдалої покупки!
Биотуалет являє собою окремо стоїть автономний унітаз, який не потребує підключенні до каналізації або іншим комунікаціям. Практично всі біотуалети нагадують звичайний унітаз, хоча можна зустріти й інші конструкції.
Інструкція
1
Біотулет можна використовувати на дачі, в машині та інших місцях, де відсутні зручності. У ньому обов'язково присутні дві камери. Перша камера містить воду для змиву, а друга - для відходів. У камері для відходів присутні спеціальні активні речовини. З їх допомогою відбувається переробка відходів після їх поглинання.
2
В даний час велике поширення одержав компостірующій біотуалет. Активною речовиною в ньому є торф. При установці цього біотуалету на дно поглинає камери обов'язково повинна бути висипана порція торфу. Варто відзначити, що торф має відмінні поглинаючі здібності. Кілограм торфу може легко поглинути до 10 літрів відходів. За принципом аеробного мінералізації відходи переробляються і перетворюються на компост. Він вже не буде мати неприємного запаху. Такий компост може бути використаний для удобрення грунту.
3
Коспостірующій біотуалет є екологічно чистим туалетом, який не містить в собі шкідливих речовин, що негативно впливають на екологію.
4
Серед різновидів біотуалетів варто відзначити хімічний біотуалет. В якості переробного речовини в ньому використовуються спеціальні рідини і гранули. Перероблену масу можна буде просто злити в землю або в каналізацію. Також можна проводити збір в ємність. Її необхідно буде час від часу міняти. Мається для цієї мети індикатор, який покаже, коли ємність буде заповнена. Для хімічного біотуалету можуть бути застосовані незамерзаючі рідини.
5
Третім видом є біотуалет з очищенням мікроорганізмами. Найчастіше це зовнішні туалети. Справа в тому, що мікроорганізми споживають залишки їжі, при цьому переробляючи відходи в компост. Після переробки неприємних запахів вже немає. У препаратах для очищення мікроорганізмами немає хімічних домішок, а також шкідливих речовин. Саме тому отриманий компост повністю безпечний для людей і тварин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DkVnQF-M8wc
Зверніть увагу
Що таке біотуалет. Біотуалети можна розділити на дві категорії. Перші - це зручні невеликі переносні біотуалети, другий - це стаціонарні касетні біотуалети. Садові касетні біотуалети являють собою конструкцію з двох частин. Нижня частина служить для накопичення відходів. На що варто звернути увагу, вибираючи біотуалет для дачі?
Корисна порада
Отже, ви вирішили, що біотуалет на дачі необхідний, йдете в магазин, а там різні моделі. 1) який обсяг бака дачного біотуалету повинен бути? Якщо вибрати бак на 12-13 літрів, розрахований приблизно на 30 використань, то для 2-х чоловік час заповнення -6-7 днів, для 3-х 4дня. Якщо обсяг бака 20-21 літр, то він розрахований на 50 користувань і тоді 3 людини можуть користуватися приблизно 7 днів, а 2 людини 10-11 днів.