Як додати сайт на пошуковики. Як реалізувати пошук на сайті html.

Відразу ж після створення сайта або блогу і старту заповнення його контентом та статтями, хочеться, щоб про ресурс дізналися люди. Більшість користувачів в інтернеті знаходять сайти з потрібних пошуковим запитам. Для того, щоб ваш ресурс потрапив в пошуковики, можна або почекати, поки пошукова машина сама помітить ваш сайт, а це буде не скоро, або додати сайт самому і потрапити в пошуковик в найкоротші терміни.
Інструкція
1
Сторінки пошукових систем, на яких розташовані форми для додавання сайтів в каталог пошуку, називаються «аддурілку» (від англ. "Add URL" - «додати веб-адреса»). Розглянемо приклади сторінок "add URL" найбільших пошукових машин мережі інтернет.Самий відомий в світі пошуковик Google компанії Google Inc. розташував сервіс додавання сайтів в пошук веб-майстрами за адресою http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl. Швидкість індексації у цієї пошукової системи найвища. Додавання сайта в пошукову машину триває зазвичай не більше 48 годин.
2
У Росії лідером інтернет-пошуку є Яндекс. Він розташував «аддурілку» за адресою http://webmaster.yandex.ru. Тут все просто - вводимо URL і капчу. Для використання розширених можливостей необхідно зареєструватися в «Яндекс.Вебмайстер».
3
Ще один відомий вітчизняний пошуковик Rambler має сторінок "add URL" за адресою http://www.rambler.ru/doc/add_site.shtml.
4
Yahoo! є другим за популярністю пошуковиком у Світі, проте, в Росії та СНД ім воліє користуватися мала частина інтернет-користувачів. Якщо матеріали вашого сайта написані англійською мовою, то ресурс варто додати і в Yahoo! Робиться це на сторінці http://siteexplorer.search.yahoo.com/submit.
5
Пошукова машина Bing компанії Microsoft має сторінку для додавання сайтів за адресою http://www.bing.com/webmaster/WebmasterAddSitesPage.aspx. Для того, щоб успішно добваіть сайт в пошук, вам потрібно мати Windows ID або зареєструвати собі цей ідентифікатор, якщо у вас його ще немає.
Корисна порада
Так звана «карта сайту» прискорить індексацію сайту і дозволить обійти розділи, індексувати які не варто.